Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiszel abban, hogy a holtak...

Hiszel abban, hogy a holtak visszajárnak? Lehetségesnek tartod a kísértetjárást mondjuk egy házban?

Figyelt kérdés
2007. szept. 13. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Valószínűnek tartom, hogy esetleg valamiféle módon egy lélek ezen a világon ragad. még ott "fenn" sem működhet minden tökéletesen.

Én ugyan nem hiszek benne, mert még nem találkoztam hasonló dolgokkal. Inkább gondolom azt, hogy bizonyos helyeken történhetnek látszólag megmagyarázhatatlan dolgok, amiket aztán az emberi fantázia kísértetekkel magyaráz.

Azt pedig már végképp hülyeségnek tartom, hogy valaki elektromos készülékekkel, ingákkal, varázsvesszőkkel, meg fehér zaj rögzítésével próbál érintkezni a másvilág lényeivel. Szerintem ez nem így működik. Ami meghalt, az nem hiszem hogy létezne a fizikai világban, enélfogva nem lehet hatással rá.

Sok furcsaságot persze nem lehet megmagyarázni. A discoveryn esténként van egy műsor kísértetjárás címmel, ami olyan családokról készít dokumentumfilmet, akiknek a házát kísértetek szállták meg. Sok látványos dologról meséltek, lerepülő könyvekről, ajtócsapkodásokról, de szerintem csak túl sokat képzelnek bele az emberek a huzat járásába és a saját félelmeik kivetítésébe.

Talán a holtak visszajárnak, talán nem. Én nem hiszek benne, de azt mondanám, ha magam is megtapasztalnám, lehet hogy elhinném. a témát izgalmasnak tartom, de szellemet a legtöbbször az talál, aki találni is akar.

Sajnálom, hogy nem adtam kielégítő választ!

Albert

2007. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Én egyértelműen azt mondom, hogy igen hiszek benne. Nem is ragozom túl, persze nagyon sok furcsaság van az életünkben;)
2007. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos láttam, éreztem, tapasztaltam dolgokat!

Hiszek bennük!

2007. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek benne. Ez nem hit kérdése nálam. ... Tudom, hogy létezik, bár kissé máshogy, mint ahogy az emberek többsége gondolja.
2007. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
A holtak visszajárnak, de szerintem nem úgy, ahogy ezt sok film bemutatja.Sok dolog van amit nem lehet megmagyarázni, ilyenkor ezeket beállítja a tudomány nem létező dolgoknak.A téma eléggé bonyolult ahoz, hogy egyszerűen ki lehessen jelenteni róla bármit is.Szerintem ehez mindenki saját belátása és meggyőződése alapján viszonyuljon.
2007. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Hiszek benne és tudom, hogy van ilyen. Éreztem és tapasztaltam is már ilyet. Egy közeli ismerősöm jósol és ő általa elég sok mindent tanultam. És ezek nem hülyeségek. Csak mélyebbre kell látni a dolgokban
2007. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekkoromban (a szülői házban),történtek velem,durva,misztikus dolgok,tehát hiszem,hogy vannak megmagyarázhatatlan jelenségek,de abban nem hiszek,hogy a holtak visszajárása okozná.
2007. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Hiszek benne én is tapasztaltam hasonlót amit nem tudtam mivel magyarázni!
2007. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
A barátnőm kiskora óta látja őket, és a szülei pár éve elakarták már vinni ilyen emberhez aki becsukja a harmadik szemét vagy mi,de ő azt mondta hogy mindegy lenne már mert ha nem látná őket akkor is már tudná hogy itt vannak. én hiszek benne, nekünk is elég fura dolgok történnek a lakásban amiota a nagyanyám meghallt. de én nem látom csak érzem és ugyanzok a zajok vannak ahogy például ment meg leült a kanapéra.
2008. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Hiszek! De csak azért mert már éreztem és láttam is. Kicsit sokkoló volt. Soha nem fogom elfelejteni azt az érzést. :(
2008. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!