Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy hozzam rendbe? Mást...

Hogy hozzam rendbe? Mást gondolnak rólam, mint amilyen vagyok.

Figyelt kérdés

9.-es vagyok. Új emberek, új suli...

Kivéve egy embert, ő velem járt általánosba is... Ő tudja, hogy gazdagok vagyunk, és hogy én rengeteg mindent megkapok...

Nos, ezzel a lánnyal én összevesztem, és az új sulimban mindenkinek elmondta, hogy tehetősek vagyunk. Rajtam nem látszik, hogy gazdagok vagyunk, kínaiból, turiból öltözködök, nincsenek rajtam arany ékszerek, semmi drága cucc, csak szimpla bizsuk. Úgy öltözködök, viselkedek, mint mások.

Mégis, bántanak engem, szavakkal, sőt, egyszer belém is rúgtak. Nekem ez nagyon fáj, hiszen én is ugyanolyan vagyok, mint ők :(


14/L


2009. szept. 21. 20:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy mivel bántanak még a rugdosáson kívül.. Kritizálják a testemet (kb 5 kg felesleg van rajtam, de szerintem ennyi belefér, nőiesen nézek ki..), könnyűvérűnek hívnak, mikor nincs rá semmi okuk, én egész nap csendben ülök a leghátsó padban, fiúkkal nem is társalgok..
2009. szept. 21. 20:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Hidd el, mást is mondott rólad az a pics@, mint ezeket, mert ezért értelmesebbje nem fog rád pikkelni.

Keress más osztályokból barátokat, vagy nézz körül jobban kivel haverkodhatsz. Nem lehet, hogy az egész osztály rühell, mert gazdagok vagytok. Csak-csak vannak szerényebb, csajok az osztályban, akik az eszüket meg szemüket is használják.

Ha én 17 fős, bunkóknak való osztályban megtaláltam a barátokat, akkor neked is menni fog.

2009. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!