Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok,se barátaim,és se barátnöm nem volt még soha,és úgy érzem nem is lesz.

Az iskolában is cseszegetnek mindenki, reggel be megyek a suliba,le ülök a padba,és ülök ott szótlanul,várom hogy vége legyen a napnak.

Majd mikor hazaérek gépezek meg tévézek,igy megy ez hétvégente és szünetekbe is egésznap.

Szoval a suliban is folyton piszkálnak nem csak az osztálytársaim hanem a nagyobbak is. Megvédeni nem tudom magam mert én egy vékony kissé pattanásos arcú semmire kelö 17 éves srác vagyok.

Most 1. vagyok középsuliban de már kétszer buktam a tul sok hiányzás miatt, mert nem mertem be járni. Az elsö évbe meg probáltam magam megvédeni, de az lett a vége hogy a 2 méter 100 kg-s roma gyerek ugy ki ütött hogy 5 napig korházba feküdtem. A mostani osztályom teli van romákal,nem vagyok faj gyülölö,de idegesitök,tudom ha az egyiket is csak egyszer sikerülne megvernem haza felé egy egész banda jönne ellenem késsel a kezükben. Barátom mint irtam nincs,mert mindenki csak baszogat engem,és senkivel nem állok szóba,csajom sincs mert azok meg egy nyomoréknak tartanak engem,tényleg nem vagyok egy szép,de magamról eltudom mondani, hogy kedves és megértö vagyok,ha egy embernek a segitségemre van szüksége örömmel segitek neki.

Van egy pár tanár ott a suliba, aki még pluszba beszól meg idegesit.

Már csúf néven szoktak hozzám szolni mindenki.

Nagyon magányos vagyok,amikor meg látok egy velem egy idös srácot ahogy csókolzik egy lánnyal,egyböl el keseredek mert tudom hogy nekem soha nem lesz barátnöm.

Már az öngyilkosságon is elgondolkodtam,de a szüleim rendesek igy sajnálnám öket.

Ti mit tennétek a helyembe? Mit javasoltok?

17/F



2013. ápr. 11. 15:35
 1/5 dani900 ***** válasza:

Keress egy másik sulit, és menj át.

A csordaszellem, és a fajgyűlölet nem biztos, hogy csak a magyarokban van meg. sőt...

Ez van, ők utálhatnak, megélhetésből lophatnak, mert ez nekik jár.

Ja és megvédhetik magukat egy emberrel szemben 8-an, nehogy valami bajuk essen, és utána tőlük kell bocsánatot kérni...

2013. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, te még nagyon fiatal vagy. Ezen is túl leszel meglátod. Ha úgy érzed, hogy nem bírod így ki amíg kijárod az iskolát, beszélgess el az anyuddal vagy az apuddal, amelyikkel jobb a kapcsolatod, és mondd el nekik őszintén hogy mi bánt, és segíteni fognak neked. Csak légy őszinte velük! Ilyet meg ne mondj hogy sosem lesz barátnőd, ez hülyeség! Eljön majd a te időd is. Csak ki kell várni:)
2013. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a sulival van baj,már az általános iskolába se volt egyetlen barátom se,nekem mindig csak a számitogép meg a tévé van


Más 17 èvesen már rég bulizik,de én nem vagyok egy bulizos életü

2013. ápr. 12. 16:45
 4/5 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy én egy zárkozott típusú ember vagyok.

Amit a kérdésben elfelejtettem le írni hogy nagyábból tisztába vagyok azzal hogy miért piszkálnak engem.


Van egy bátyám ő 20 éves. Van egy pár rendörségi ügye,alkoholizál,és más emberektől kéregeti a pénzt cigarettára,alkoholra stb.. mindig kitalál valami ostoba indokot hogy adjanak neki pénzt.


Ez a kéregetés lejárató egy kicsit,mi egy nem túl nagy városban élünk,ahol mindenki ismer mindenkit,és én is abba a suliba járok ahova a testvérem járt. Félbe hagyta az iskolát és azt se végezte el a kömüves szakmát.


Ebben a lényeg az hogy ez miatt piszkálnak,hogy azt hiszik olyan vagyok mint ő, és naponta kapok hasonló beszólásokat mint ez:

"Na mivan kis köcsög,mikor mész a hid alá lakni vagy a kodulásból majd meg élsz te veréb" ?


Ehhez a mondathoz hasonlót kapok,naponta.


Barátnőm nagy oka hogy nincs talán az lehet hogy,a fiatal lányok nagy része ribanc,tisztelet a kivételenek,kérem akire nem vonatkozik ne vegye magára.


Pár ezerért ezek széjjel teszik a lábukat,ez már teljesen más világ mint amiben szüleink egykor éltek,itt már nem számít a belső tulajdonságok, a mai lányoknál a külső az ami számít,hogy ki mennyire izmos meg persze a pénzügyi helyzet,egyértelmüen a minden napokba igy van ez aki gazdag azután bomlanak a nők.


Persze nem azt mondtam az előző mondataimmal hogy régebben nem számitott a külső,valamennyire az is fontos ,de a legfontosabb a belső tulajdonság szerintem.


Ugy hogy én tisztába vagyok a problémáimmal,nem is járok bulizni se, más velem egy idős srácnak már több barátnője volt,meg éli a bulizos diszkós életet. Nekem eddig egy barátnőm se volt,és diszkóban vagy valami féle buliban soha nem voltam még,unalmamban és magányomban a géppel és a tévé vel kötöm le szabad időm. De én rájöttem,hogy ez igy nem megy,nem folytathatom tovább ezt az életet.


Ezeket a problémákat nem tudom sehogy orvosolni,nem tudom mit tegyek,nem látok ki utat ebböl az egészből,én ugy láttom nekem csak ez marad egész életemben,és semmi nem fog változni,

2013. ápr. 12. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Haver, én is ugyan ilyen vagyok kisorom óta mint te.:D Én már 20 vagyok még mindig nem volt barátom. Nekünk szerintem az a baj hogy túlságosan önbizalomhiányosak vagyunk mivel nincsnenek barátaink nem tudunk felmutatni semmi nem tudjuk megvédeni magunkat és tönkreteszi teljesen a lelket meg mindent. Legtöbb lány a nyitott bulizos kissé rosszfiús fiúkra mennek legalábbis ahogy én látom. Én azon kezdtem el most gondolkozni hogy egyedül sokkal jobb lenni mint egy párkapcsolatban így megtudom magam nyugtatni, jobban tudok így az életemre figyelni hogy később jobb legyen. ÉS talán később jobb lesz minden.
2013. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!