Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ti mit tennétek, ha...

Lányok! Ti mit tennétek, ha egyedül mennétek az utcán, és rátoktámadna egy férfi?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Én pl éjszaka pont ezért nem járok egyedül.

De tanultam egy kis önvédelmet és tudok spurizni 1000-el

2013. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Az attól függ, hogy a "rátoktámadna " alatt mit értesz?!

Amúgy elég gyorsan futok... :)

2013. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Futnék mint az atom.. bár szerintem ilyenkor eléggé pánikba esik az ember de meg kell próbálni épp ésszel gondolkodni pl. nem futok olyan helyre ahova a kutya se jár és ott kap el. Hogyha látótávolságban van valamilyen férfi akkor fuss oda hozzá és kérd meg, hogy védjen meg. A gázspré is jó ötlet de míg azt előhalászod mert nincs a kezedben lehet már bekaptál pár öklöst és azért egy férfi erejét ne hasonlítsuk egy nőéhöz mert mérföldkő a különbség. Ezért nem kell egyedül menni sehova ! Elég egy ütés a tarkódra és elvágódsz a betonon. Szerintem.. 17/L
2013. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Belenyúlnék a szemébe, megcsavargatnám a fulét, lábfejen taposnám, lágyékon rúgnám és szaladnék mint a nyúl.
2013. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Sosem megyek egyedül kihalt helyeken. Ahol meg egyedül megyek ott kismillió más gyalogos is van

2. Bár nem tanultam önvédelmet, de a párom igen, és ő rendszeresen mond, mutat olyan lehetőségeket amikkel annyi időre megtudjam magam védeni hogy elszaladjak.

3. Mindig van nálam toll, vagy kulcs..Ez a kettő a rendőrségi honlap szerint nem minősül életveszélyes tárgynak, de elhiheted hogy csodákra képesek ha védekezni kell velük...

2013. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézzétek már a sok kenyait,sorszámmal a hátukon. Éleshelyzetben hogy nem lenne elég lélekjelenléted/nemfutnál elég gyorsan,az ziher.
2013. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fordulna elő ilyen. Ha mégis, sikítanék, de azt nagyon. (Egyszer álmomban nem tudtam sikítani, pedig nagyon akartam, ezért kicsit félek, hogy pánikhelyzetben rám jönne valami és nem menne, de azért remélem ez nem valószínű.) Sikítanék, kiabálnék és harcolnék ellene, megpróbálnék elfutni a legközelebbi helyre, ahol biztonságban vagyok, még hangosabban kiabálnék... remélem, sose fog ilyen előfordulni.
2013. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem tavaly támadott meg egy férfi amikor mentem késő este munkából hazafelé. Siettem haza, és én hülye az mp3 zenét hallgattam, így nem hallottam hogy mögöttem zihálva siet a pasas majd hátulról elkapta a nyakamat. Az ijedségtől kiesett a fülhallgató így megértettem hogy azt mondta, hogy menjek ide és ide, és ne merjek sikítani mert kitekeri a nyakamat.. Olyan sok dokumentum filmet láttam már ilyen esetekről, hogy mindig mondogattam, velem ilyen nem történhet meg, hogy elraboljanak vagy megerőszakoljanak. Ha mégis így járnék tuti nem csinálnám azt amit mond a pasas, mert így is úgy is ki fog nyírni.. Akkor inkább nem hagyom magam. Sajnos volt alkalmam megtapasztalni, de úgy döntöttem nem hagyom magam. Nem csinálom azt amit mond. Akkor inkább ott helyben tekerje ki a nyakamat és ha már meghaltam megerőszakolhat, megcsonkíthat.. már nem fogom érezni. Ez járt a fejembe, és a következőt csináltam.. Elkezdtem sikítani, de nem könyörögtem hanem szidtam mint a bokrot.. A pasas meglepődött. A szorítása egy picit lazult így szembe tudtam vele fordulni, és üvöltöttem, ahogy kifért a torkomból.. Sosem beszélek mocskosul de akkor a legputribb cigány asszony is elszégyellte volna magát olyan csúnyán káromkodtam.De közben próbáltam védekezni is. Azt hiszem az adrenalinom a plafonon volt. Ütöttem, vágtam ahol értem. Még ma is tisztán emlékszem hogy az ugrott be nekem, hogy a cápa is elenged ha a szemét nyomod..Így elkezdtem a hosszú körmömmel a szemébe nyúlni..Sikerült..Ordított, és elengedett fájdalmában.. Elszaladtam. Nem futott utánam.. Az első házba menekültem és addig dörömböltem míg ki nem jött a ház ura.. Rendes volt. Hívta a rendőröket, és a barátait hogy megkeressék a támadómat. Addig a feleségével voltam a lakásban..

Én megúsztam, de tény hogy éles helyzetben nem olyan b

tor az ember.. Egyébként a rendőr tiszt aki felvette a vallomásomat, mondta hogy jól tettem amit csináltam. Ordítani, kiabálni,sikítani kell hogy mások is hallják..

2013. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tökönrugás mennyire hatásos?
2013. ápr. 16. 17:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon hatásos, tuti nem fog bírni utánad szaladni, ha jó erosen a laba koze rugsz.
2013. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!