Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akar ma Magyarországon...

Miért akar ma Magyarországon olyan sok fiatal lány színésznő lenni? Milyen fantáziát látnak a szakmában?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert még fiatalok és azt hiszik, ha híresek lesznek az jó. Akkor mindenki felnéz majd rájuk, meg irigykedni fognak.
2009. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem éppen azért amit az első írt, én imádok színészkedni, az életben is folyton azt csinálom. Mindig, mindenütt!!! Irigykedni így is sokan irigykednek rám a külsőm miatt, híres pedig másképp is lehetnék, de nekem a színészkedés tetszik. (de nekem ez nem fontos...)
2009. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is színésznő szeretnék lenni, már tanulom is, de eredetileg nem az akartam lenni.

18/l

2009. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem külföldi színésznők akarnak lenni. a magyarok alig élnek jobban az átlagnál, vagy még úgy se. :)
2009. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert a semmiből feljutott tinisztárokkal vannak tömve a tiniújságok, és minden hülye adó, amit néznek.
2009. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Amikor játszol, az kiszakít a világból, és átemel máshova. Amit eljátszol, azt megéled. És látnak mások, látnak úgy, ahogy még soha senki nem látott, látják a rejtett oldalad. ÉS igenis jó dolog megmutatni magad a világnak, hogy igen, ez vagyok én. A hírnév nem minden.
2009. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
57%
hát először is, szerintem azért a fiatalok elsősorban, mert nekik még lehet választásuk... azt hogy ki miért akarna színész lenni, nem tudom, de azt tudom, hogy én miért szeretnék... nem nézek agyzsibbasztó műsorokat, nem érdekel a "celebek" élete, nem olvasok tini magazinokat, pedig fiatal vagyok (16), TVben is csak a Híradót nézem... én azért szeretnék színészkedni, mert egy jó színész teljesen átérzi az általa alakított karaktert, és ez olyan mint ha egy másik életet élnél, egy teljesen új világba csöppensz, és igazából jó kipróbálni, hogy milyen lenne az életed másképp, nem mindig ugyan az a séma... szerintem ezért is
2009. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem azért szeretnék az lenni hanem mert egy darab előadása érzelmeket igényel,átélést, és szerintem sok mindent fejleszt és ha szinésznő lehetnék szívesen járnék a munkahelyemre mert ezaz amit szívesen csinálnék bár nem hinném,hogy az leszek mivel semmi hangim sincsem de nagyon nagy vágyam válna valóra:) ja és azért is mert imádok táncolni és a színdarabok mind olyan jol összerakotak a táncosok is annyira fantasztikusak lennék szívesen táncos is a színházban:)
2009. okt. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mert önmegvalósítást látnak benne! A színház egy különleges szenvedélyt idéz elő! A dohos kultúra illat, a játék öröme.

Hírnevet nem szeretnék! Sőt megtagadnám!

Viszont egész életemben semmire nem vágytam annyira, mint, hogy ilyesfajta értékeket közvetítsek az embereknek.

Még csak arra sem vágyom, hogy a tapsrendél engem tapsoljanak, csupán valamit amit én és még rengeteg más ember, teremtettünk benne. Nem tudom, mennyire fellelhető még ez a mai világban, de én legtöbbször úgy megyek ki a színházból, hogy potyognak a könnyeim, hiszen minden egyes darab egy kis katarzis s megváltoztat élni... olykor csak kevéssé, de megeshet, hogy egészen.

Emellett, ha játszol ismerkedsz a világgal. Megtudhatod, hogy milyen lenne valahol egészen máshol.

Ezáltal toleránsá válsz, megértővé.

Ápolod a nyelvet, a kultúrát, s teszel valamit e becses emlék megőrzése érdekében!

A színház nem csillogás! ,,A színház: szerelem! Örökké tartó láz!"

2010. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kb 5 éves koromban eldöntöttem és még most sem tudnék lemondani róla, hogy az legyek. (csak 16 vok)

Azért, mert ez egy külön világ! Egy csoda. Egy olyan személyiség lehetsz, aki a való világban nem akarsz lenni.

lehet szeretni, lehet gyilkolni, mindent. örömet szerezni a begyöpösödött, unatkozó közönségnek és kibillenteni őket a mindanapokból.

Azt mondod pl. pék akarok lenni, teológus, festő...ez mind mind lehetsz a szinpadon.

2010. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!