Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet kijönni egy...

Hogyan lehet kijönni egy hónapok óta tartó LSD tripből?

Figyelt kérdés
Történt egy egóvesztéses LSD utazás,pánikrohammal vegyítve,és még mindíg nem jöttem ki belőle teljesen.Az agyam visszaállt,már tudom hogy én vagyok én csak épp a jelentését nem.Ugyanis nem érzem a testemet,idegen vagyok magamnak,trippesen is látok,olyan az egész mintha nem élnék.Próbálkoztam már több orvossal is és az ő szereikkel,de túl gyengének bizonyult mindegyik.Ajánlottak már egy másik LSD utazást is,hogy az kihozhatna,de ezidáig még nem mertem ilyesmivel próbálkozni,hátha csak ront a helyzeten.Ti mit gondoltok?
2009. okt. 2. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
azt hogy nem értem mia f*sz van, pedig tudom mi az az lsd
2009. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Csernusnál jártál már? Ő minden ilyenhez kiválóan ért állítólag...:)
2009. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Válaszolni nem tudok, de bazzeg... És még teszik fel itt a kérdéseket, hogy miért illegális. Hát ezért.
2009. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

ayahuasca, vagy ibogain kúra kellene, hogy helyrerántsa az agyad, többeknél bevált, de magyarországon örülhetünk, ha papírt sikerül szerezni.

én a helyedben rányomnék egy dupla (az előzőhöz képest dupla) adagot, az utóhatás rosszabb nem lesz, mint amilyen állapotban most vagy, ez biztos.

és ki is hozhat belőle. nem azért, mert kutyaharapást szőrével, hanem mert itt nem segít az orvos dilibogyója, az punciknak való.

2009. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

azt kihagytam, hogy ne egyedül csináld, de az gondolom evidens. :)

nyomnám veled, nehogy valami para legyen, de most legalább év végéig vidéken leszek.

2009. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A te válaszodat találom a leghasználhatóbbnak (és persze a Csernus ötlet is jó,ezen már énis gondolkodtm korábban,csak nemtudom hogy lehet őt elérni).Ayahuascat és ibogaint nemtudod hogyan illetve honnan lehet beszerezni?A dupla adag papírtól azért eléggé tartok (még a fele annyi adagtól is) hiszen ez a legutóbbi is elég erős volt,félek még ennyire sem jönnék vissza.Honnan tudod hogy nem lehet tőle bajom ha mégegyszer megpróbálom?Jártas vagy ebben a témában?
2009. okt. 3. 13:13
 7/22 anonim ***** válasza:

igazán kétségbeesett lehetsz ha már a GYIK-en teszed fel a kérdést :) nem te voltál daath-on is amúgy?

ott nem válaszoltam, mert nem vagyok különösebben expert, de lehet, hogy sejtem, mire gondolsz. Persze jelentősen rövidebb ideig tartott (1-2 nap) és nem is papírtól, hanem másfél üveg bortól 15 évesen. A tünetek hasonlóak: másnap idegen testérzékelés, közöny, ugyanakkor rémület, a tárgyak színe furcsa, az árnyékok mélyebbek, a hangom mintha nem is az enyém lenne, messziről szól. Mintha kinn/benn ragadtam volna valami köztes létállapotban. Engem az rántott vissza, hogy pingpongoztam egyet. x) Tudom, banálisan hangzik, de szerintem nem lenne rossz ötlet valami sport/munkavégzés által használnod a tested, segítene visszatérni. Azt viszont nem érdemes várnod hogy zsupsz, kikattansz, valószínűleg fokozatosan fogsz visszailleszkedni saját magadba. Fogd fel egy érdekes élménynek... tudod, hogy minden változik :)

2009. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem természetes hogy kétségbeesett vagyok mikor nem érzem magam élőnek.Aranyos a hasonlatod de LSD tripben maradni kicsit más mint másnaposnak lenni,azért köszönöm :) .A mozgás tényleg jót tesz,ki nem hoz belőle,de tény hogy egészséges az bármilyen állapotban.
2009. okt. 4. 11:38
 9/22 anonim ***** válasza:
Szippantsd fel egy kurv@nagyadag amfetamint (spurit) az helyreteszi az agyadat. Vagy a dupla LSD trip, ezeket tudom javasolni. És legközelebb akkor használj ilyen szereket ha testileg-lelkileg fel vagy rá készülve.
2009. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem érzed magad élőnek akkor hogy tudsz ide írni? meg ilyen kérdést feltenni bocs de nem értelek
2010. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!