Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ma este meghalnál, és nem...

Ha ma este meghalnál, és nem beszélhetnél senkivel már, mi az, amit a legjobban sajnálnál, hogy nem mondhatod el senkinek?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 11:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném a barátomnak, hogy szeretett és végig velem volt. :) A szeretteimnek is elmondanám, hogy nagyon szerettem őket. :)
2010. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
én azt hogy nem mentem fel az eiffel toronyba és nem ordítottam ki belőle hogy éljen francia ország!stb.
2011. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

apukámnak: utálom, amiért tönkre tette az életemet, pedig ha nem lenne alkoholista, nagyon jó ember lenne.

anya, növér: ha nem is mutattam ki mindig, imádtam öket!

barátnök: szerettem öket,köszönöm a szép emlékeket!

új osztálytársak: ha tudták volna, milyen dolgok történtek velem, megértették volna, miért vagyok olyan zárkózott. kár, hogy csak 1 hónapot töltöttem velük, nagyon jó fejek voltak!

15/L

2011. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vigyázok rá odafentről, és hogy nagyon szeretem, és kár hogy így alakult :(
2011. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
egy lánynak hogy bár visszautasítottam,mindig is szerelme voltam belé
2013. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy mennyire lenezem ezt az undorito hanyadek vilagot..
2016. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!