Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom eldönteni,...

Miért nem tudom eldönteni, hogy mit érzek? Miért akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Nos, a lényeg, hogy van barátom, 8 hónapja vagyunk együtt. És azalatt szakítottunk kétszer..sajnos.De azóta azthiszem, minden rendben. És naz utóbbi 2 napban bnagyon flegmázott velem. És én rögtön a legrosszabbra gondoltam,szokásomhoz híven. És nemtudja, hogy ez nekem mennyire rosszul esik.. és visszaakarom Neki adni, de akkor elgondokozok: Hát normális vagyok? megbántani? azt akarom,hogy Neki fájjon?! De van egy másik probléma is. Van egy fiú. Aki akkor tetszett meg , amikor szakítottunk másodjára..de csak azért,mert egyedül Ő tudott megnevettetni,amikor magam alatt voltam. És tegnap összefutottunk a strandon. És tök jól elvoltunk (semmi olyasmi, sose csalnám meg a barátomat). És megint felerősödött bennem az az érzés, hogy több mint barátság.. foglalmam sincs,mit higyjek. Magammal szemben.. segítség:c

2013. jún. 22. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a barátod flegmázott, akkor ezzel ő megbántott, kivéve, ha ez nálatok megszokott. Mondjuk nem lehet, valami nagy szerelem, csak olyan együttlét, ha más nincs...

Abban meg semmi sincs, ha a pasidon kívül mással is barátkozol. Ha több mint barátság, hát akkor vagy maradsz a jelenlegi barátoddal, vagy átpártolsz az újhoz, vagy mindkettőt hanyagolod, esetleg kipróbáljátok a polyamoryt.

2013. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!