Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel foglalkozzon egy irodalm...

Mivel foglalkozzon egy irodalmat és történelmet kedvelő írni szerető, de írni nem tudó emberke?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szónoklás?
2013. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanítsd ezeket.
2013. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretsz írni, írj. Minél többet írsz, annál jobb leszel : )
2013. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Én olvasni szeretek,de írni nem tudok,meg nem is szeretek. Történelem ,irodalom a kedvencem.

Tényleg,mihez is kezdhet a magunkfajta ember?

2013. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én komolyan írtam a szónoklást. Én is imádom a történelmet, meg az irodalmat. Írni nem tudok, beszélni meg annál inkább jól. De úgy vettem észre elég sokan jól tudnak érvelni és beszélni azok közül akik szeretik a humán tárgyakat.
2013. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Meggondolom a szónoklást.
2013. júl. 7. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 mellett állva:


Szónoklás? még mit ne?

És mi ez : "írni nem tudó emberke"?! Honnét veszed ezt?!! :O


Hát írj, Te buta! :D Ha másnak nem, hát magadnak!

De lesz, aki olvassa, hidd el. Csak nem kell azt a hülye tinis bezárkózást eljátszani, hogy dugtosom, és még a legjobb barátomnak is alig mutatom.... tedd fel például blogba, vagy ide : [link]


Bár ha nem akarod, nem erőltetett a netes megosztás, elsőre elég barátoknak, tesónak, stb.

2013. júl. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Nekem megy.
2013. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!