Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves barna hajú, barna...

18 éves barna hajú, barna szemű, aránylag magas, karcsú lány vagyok. A velem egyidős és a nálam fiatalabb srácok nem tartanak engem szépnek, viszont a nálam idősebbek kifejezetten vonzónak tartanak! Vajon miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Para. Az érettebbek ki merik mondani, amit gondolnak.
2009. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is így van:S
2009. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Elmondjam? Mert az idősebbek (mondjuk hozzád képest 25től) csak egy kis h.lye tinit látnak benned, akin könnyen át lehet menni, aztán könnyű eldobni. Én már csak tudom, de persze nem muszáj elhinned.Mj: a nálad fiatalabb srácokkal meg ne foglalkozz :D
2009. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én abszolút nem a "hülye kis tini" típus vagyok!

Meg szerintem ezt a "hülye kis tini" jelzőt 18 éveskre már nem, max még 16 évesekre használják!


Sosem voltam divatbolond. A hajam még egy csepp festéket sem látott. Nincs piercingem. Nincs tetkóm...

2009. okt. 22. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

""Vajon miért?""

Erre egyszerűbb lenne válaszolni ha egy normálisabb és részletesebb leírást adnál magadról,mert eme országban csak 2,7 010 000 18 éves,barna hajú,barna szemű aránylag magas és karcsú alkatú lány él!

2009. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az idősebbek hamvas, naiv, friss húsnak látnak, a fiatalok viszont nem tartanak elég trendinek
2023. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!