Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én nagyon sokat idegeskedek,...

én nagyon sokat idegeskedek, sírok, és nagyon hamar a szívemre veszek mindent. A testvérem az mondja hogy már teljesen idegroncs vagyok. Szerintem is már közel állok hozzá vagy már az is vagyok. Most mit tegyek? Keressek fel egy szakembert?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ln is ilyen vagyok, és tök jo lenne beszélnem valakivel aki tudja mi a teenedőm, lehet tudnám en is de én élemát, így nehezebb gondolkodni
2009. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez az állapot.Nekem a nyaram telt így,akkor még az évszak is rátesz egy lapáttal,mert utálom,sok rossz élmény fűz hozzá.(családi gondok,bajok)Időnként nagyon előjött 1 hétig tartott, gyakran ismétlődött.De ha régóta van mehetsz szakemberhez,ha közeli ismerős,családtag nem tud segíteni.
2009. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most én is sirós kedvembe vagyok:(

Néha többször is így van ez...

2009. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!