Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyenre csináljam a Myvipes...

Milyenre csináljam a Myvipes adatlapomat? Hogyan írjam le benne a lényeget, nem túl hosszú mondatokban?

Figyelt kérdés
A ti myvipetek milyen?Adtok ötletet?
2009. okt. 22. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy az egyik képes mappámban van majdnem 100 kép,meg még annak a folytatásában vagy 30 vmennyi,meg még kutyámról és bnők állatai...nem túl sok? válogassak???vagy hagyjam őket???
2009. okt. 22. 14:15
 2/3 anonim ***** válasza:

több min 130kép??

Lehet,hogy érdemes lenne kicsit válogatni belőle:) Mondjuk 1állatról 1kép:) De olyat is csinálhatsz,hogy ha 1állatról van 2-3kép ami közül nem tudsz választani összeszerkeszted egy képnek:)

Az én adatlapomon a legfontosabbak vannak.Felsoroltam azokat akik a legfontosabbak nekem:) írtam,hogy nyugodtan nézzék a képeimet és kommenteljenek,hogy az msn-emet kérni kell.Persze ezeket viccesen írtam le.Pl.:msn-hez:"nemadomingyen,kérnikell:$:)"

Ezen kívül írtam néhány idézetet,amik igazán fontosak szerintem:)

A képeim,nos jelenleg 30körül van,de ezeken nagyrészt a barátaim vannak,és kb 3-4képen vagyok én:) Illetve a közös képek:D

Videóm nincs.Zenéket most töltögetek fel:)))


Én az adatlapom megszerkesztésekkor arra törekedtem,hogy önmagamat mutassa az adatlap,ne legyenek olyan dolgok,amik rám nem jellemzőek:)

Remélem tudtam segíteni!

14,5/L

2009. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát..én is hasonlóan csináltam...egy idézet a bemutatkozáshoz,aztán alá,hogy kik a fontosak,aztán rólam pár mondatot,és még 1 idézet.a képek közül a többségén igaz h én vagyok,de azért többen is rajta vannak...legalább lesz mit nézniük....:P Várom a további ötleteket,és köszönöm az utolsó választ!:P
2009. okt. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!