Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki akit kicsit is...

Mindenki akit kicsit is kezdek megszeretni, eltűnik. Miért? (több lennt)

Figyelt kérdés

Most is e-maileztem egy csomót 2 lánnyal (nem magyarok), már kezdtem őket megszeretni, és egyszer csak nem írnak többet, vagy megírják, hogy, "sorry, because I didn't write, but I love you my friend <3 heheh XD" Ennyi volt. Miért van ez? Miért van, hogy a családomon kívül nem sikerül hosszú távú, szoros kapcsolatokat fűznöm senkivel? Senki nem is kíváncsi rám. Szakkörön sem, ahova járok. Hozzám sosem jön oda senki, én meg ha odamegyek, felteszek egy "felvezető" kérdést, aztán jön a válasz, és visszafordul a partneréhez. Tegnap nem tudjátok mennyire jól esett egy köszönés. Este még tök boldog voltam, mostmegmár, hogy lepattintottak, megint összezuhantam. Jó, annyira nem komoly, hogy összezuhanjak, de rosszul esik, és néha arra gondolok, hogy nekem nem kellenek barátok, megvagyok én egyedül is, de közben tudom, hogy nem így van, mert szeretetre vágyok.


Amúgy bocs, hogy ilyen nyálasra sikerült, meg önsajnálósra, nem szántam annak. Köszi a válaszokat előre is :)



2013. aug. 1. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért külföldieknél próbálkozol?
2013. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert azt biztonságosabbnak érzem, azt már szerintem nem kell kifejtenem, miért (pedofília, erőszak, pénzkicsalás stb...)
2013. aug. 1. 18:14
 3/10 A kérdező kommentje:

mondjuk aki ilyen, mint amit írtam, az inkább a chaten éli ki ezeket, nem fárad a levelezéssel...


Várom a további válaszokat!

2013. aug. 1. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
És a magyar lányok meg sem érdemelnek egy próbát? A külföldiek nem lehetnek pedofilok? Ehh...
2013. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na de most én is kiadhatnám magam, hogy mit tudom én " Kiss Cili vagyok, X éves, X dolgokat szeretem" stb..., közben egy férfi ül ott, mert unja magát.


Jó, nem kell cseszegetni, tudom, hogy bizalmatlan vagyok az emberekkel.

2013. aug. 1. 18:27
 6/10 anonim válasza:

Ki nem bizalmatlan?! Szerintem meg b*sszál rá! Azért nem mennek oda mert az emberekmert olyan büszkének hiszik magukat hogy inkább arra várnak hogy te menj oda! Ne ez járjon a fejedben! Inkább gondolkozz máson! Azon a dolgon amit a legjobban kedvelsz/szeretsz csinálni. Ha mondjuk sportolsz akkor azt tervezgesd! Ha ilyenekkel el foglalod magad és nem ilyen negatív dolgokra gondolsz akkor arra leszel figyelmes hogy egyszer csak valaki oda fog jönni amikor nem is számítasz rá. Persze ne zárkózz el de nem kell annyira "vadászni" a társaságot. Ha meg igazán

társaságra vágysz akkor menj el bulizni egyet. Ott ha jól előadod magad találhatsz magadnak sok barátot.

2013. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom az okát, de ez tényleg érdekes.

Én mindig akivel felveszem a kapcsolatot és teszek is azért, hogy fenn maradjon, legtöbbször azt tapasztalom, hogy a másik fél a háta közepére se kíván. Aki meg tényleg akarna barátkozni, arról kiderül, hogy az ország másik végében lakik... Elfoglalom magam mással, de akkor is rossz nézni, hogy az emberek manapság csak úgy elmennek egymás mellett...

2013. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
b*ki az elobb pont ezt a kerdest tettem fel... fogalmam nincs de eez kikeszit :'(( 16/l
2013. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az a baj hogy 16 évesen ilyenekre gondolsz.
2013. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
miert? hmm? egy 16 evesnek nincs joga ahoz h szeressek ha pl erettebb mind a tobbi? na m1
2013. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!