Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van bennem bármi, ami szerinte...

Van bennem bármi, ami szerintetek arra ad okot, hogy rossz embernek vagyok? Vagy csak egyszerű hiper-szuper magabizonytalanságban szenvedek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Személy szerint rondának, szégyellősnek, tehénnek önzőnek, egyszóval életképtelennek tartom magam.


2013. aug. 6. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ismerlek szóval nem tudok véleményt mondani

képek alapján aranyosnak tűnsz,de talán nem ártott volna hogyha képek helyett írsz magadról,de az biztos hogy nem vagy ronda,az alakodból nem sok látszik de tehénnek sem tűnsz

2013. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2013. aug. 6. 19:00
 3/7 anonim válasza:
nem vagy ronda(egy tanácsot adnék,hogy a hajadat inkább kibontva hordd, mert összekötve kicsit előnytelen az arcformádhoz) az alakoddal semmi baj...
2013. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem vagy ronda egyáltalán, nekem szimpi lennél.:D
2013. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltatok?

Egyébként köszönöm a biztató szavakat.

2013. aug. 13. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan vagy, mint egy jóságos erdei csodatévő tündérke. :D Jól látom, hogy vörös vagy?
2013. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól látod, de eredetileg szőkésbarna.
2013. aug. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!