Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az, hogy ha tetszik...

Miert van az, hogy ha tetszik egy srac, en biztos nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nem bekepzeltsegbol, de sokan mondtak mar hogy nagyon szep vagyok (ennek ellenere persze nagy az onbizalomhianyom), de eddig aki nekem ttszett vagy tetszene, en annak tuti hogy nem jovok be. Vagy legalabbis nem vettem ersze soha...Mert van ez ?

Viszont olyan sracoknak akik nekem egy picit sem jonnek be, nekik tetszem...en ezt nemertem. Pedig barataim szerint nem vagyok valogatos.


2009. okt. 26. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
az élet általános kegyetlensége.
2009. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez velem is pont így van

21/f

2009. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De olyan bsszanto, hogy mas barkit megkaphat...

Meg ha nem egy 'szoke herceg' akkor is tuti hogy nem en tetszem neki...:|

2009. okt. 26. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:

ez mindig így van.

de egy jó tanács: adj esélyt annak is aki iránt még közömbös vagy, ha megismerted lehet, hogy nem is tudnád elképzelni mással az életed, ha meg nem így lesz, akkor sosincs késő befejezni.

2009. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!