Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon ciki ha már kamasz...

Nikike60 kérdése:

Nagyon ciki ha már kamasz vagyok és még plüssökkel alszok?

Figyelt kérdés
Minden este egy teknősbékával alszok és néha cikiznek is érte... De nem értik hogy már kiskorom óta megvan és sok emlék fűződik hozzá!

2013. aug. 11. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis ciki! :D Én mindig egy macival alszok 13/L, viszont sok felnőtt is van, aki alszik valami plüssel... Szóval szerintem nem ciki!
2013. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy meg kitudja nekik is mennyi van otthon, csak titkolják ;)
2013. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem velük alszok, de nem érzem jól magam ha nincsenek szépen odarakva a sokat jelentő plüssök az ágyam végébe:)) 15/l
2013. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Skydive válasza:
28 éves vagyok és megvan még a plüsskutyám amivel oviban aludtam. Ott pihen az ágyamon ennek ellenére normális, életet élek, és a párom sem furcsállja. Nincsen ebben semmi...
2013. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm....
2013. aug. 11. 13:37
 6/8 banyamanya ***** válasza:

A kedvenc plüss teknősömet mindenhova viszem, vele mindig jól alszom.

23/l

2013. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a plüss dolog engem nem fog meg de míg nem tolod mindenki képébe állandóan és mutogatod hogy "itt a plüssöm jajjde szejeteeem" addig semmi kivetnivalót nem látok benne

23/f

2013. aug. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en 18 eves vagyok par honapja a kutyam szettepte a nyulamat ami 3 eves korom ota van meg es sirtam miatta. erre varrjal gombot :D
2013. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!