Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ha nincs semmi...

Mit tehetnék ha nincs semmi önbizalmam?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok, van barátom már 2 hónapja és ezek ellenére sincs semmi önbizalmam. Mit tanácsoltok? :( 20 éves lány vagyok
2009. okt. 30. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Dettó! Asszem végleges gyógyír erre nincsen. Próbálj meg hinni a barátodnak(szerinte tuti szép vagy), és érezd jól magad vele. Nem lesz időd azzal foglalkozni, hogy milyennek látod magad. :)
2009. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az önbizalom nem jön magától, sikereket kell elérni folyamatosan, aztán attól lesz, ha abbahagyod, akkor pedig megint visszacsökken.
2009. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a probléma magaddal? A külsőddel van bajod? Ha igen akkor változtass rajta. Félsz, hogy nem tudsz valamit megcsinálni normálisan? Próbáld meg... nekem se volt önbizalmam régebben és megtapasztaltam azt, hogy ha nincs önbizalmad akkor nincs életed, nem mersz önmagad lenni, nem lesz saját véleményed, szörnyű érzés.
2009. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!