Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az orvos azt...

Mit tegyek az orvos azt mondta, hogy nincs erre semmilyen gyógymód, de túl fiatal és túl ártatlan vagyok az ilyen élethez mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma ellátogattam az orvoshoz azt mondta ,hogy erre nincs semmilyen gyogyír és egy mütét sem hozhassa helyre semmisem.

Nyár óta arra ébredek ,hogy egyre és egyre hasonlít a szemem egy kínai szeméhez le álltam a rizs evéssel ,de akkor is azt hittem ,hogy ez csak azért van mert kamaszodom ,de rá kellet jönnöm ,hogy nem így van és ha továbbra is ezt fogom hinni az emberek kettyós elmebetegnek fognak hívni.Eszembe juttot ,hogy a szüleim is ferde csík szemüek rá kérdeztem a dologra ,de azt mondák ,hogy csak képzelem a dolgot és nem is vagyunk ferde szeműek ,de nem hittem el ezért elmentem az orvoshoz.Aki azt mondta ,hogy ez genetika ezért megkérdeztem ,hogy nem e lehet valami műtéttel helyre hozni azt mondta ,hogy nem én nem hiszem el ezt.Valami fejlett országban bitzos helyre lehet hozni nem mondjuk Anglia vagy Amerika?

De van 1 másik lehetőség is lehet ,hogy a szüleim hazudtak ,ami meg magyarázná ,hogy tudnak jappánul picit..Minden esetre le linkelek pár képet magamról segítennétek eldöntenni ,hogy ki vagy mi vagyok japán kínai koreai esetleg vitnami micsoda vagy csak enyhe szem alárgiám van vagy valami baj van a szemmel?

15/l


[link]


[link]


[link]


[link]

(itt nem is olyan verde a szemem mint azoknak sunyi jappánoknak) xdd


[link]


[link]


[link]


De szeretnétek ask.fm-ről linkelhetek video választ ott jobban látszik ,hogy milyen a szemem itt képeken picit ferdébb és húzottab ha tudnátok ilyen szem mütétet a ferdeség ellen és szólnátok azt nagyon meg köszönném ha kell csak szoljatok linkelem ask.rol a vidiválaszaim



2013. aug. 28. 00:34
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Hát ez tényleg durva ahhoz képest h magyar vagy o.o.

De amúgy nekem tetszik, csinos vagy ezzel a szemmel, butaság lenne megműttetni. :)

Fel a fejjel, fogadd el, h te iylen vagy!

18/L

2013. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Mi a vezeték neved? Talán abban van a megoldás.
2013. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nagy a vezeték nevem de át lett változtatva régen Nagatir volt a vezeték nevem...
2013. aug. 28. 00:49
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Egy ismerősömnek van hasonló szeme, és ő nagyon büszke rá.

Légy te is az, mert szép!

2013. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De nem akarok ocska jappán lenni
2013. aug. 28. 00:55
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Már nem is haragudj, de végigolvasva a kérdést neked nem a szemeddel van baj.

Egyébként csak egy érdekesség, a honfoglaló magyaroknak kb. 60%-a a sírleletek alapján erőteljes mongolid tulajdonságokat mutat. Tehát akár "ferdeszeműek" is lehettek.

2013. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép a szemed, nem olyan mint a japcsiké, olyan biztos nem leszel. Ez a szem meg szerintem cuki :D
2013. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mandula szemnek hívják. És igaz Magyarországon is rengeteg nőnek van mandula szeme. A magyarság nem jelent nagy kerek szemeket, ez nem mindenkinek adott. Nekem is mandula szemem van és ízig vérig magyar vagyok :)
2013. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
De-de jappán vagyok ma a szuleim be valloták a rút igazságot 15évi hazugság után azt hiszem véget vetek az életemnek
2013. aug. 28. 14:34
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

véget vetsz az életednek?!csupán azért mert japán származású vagy??!

tény,hogy nem volt helyes a szüleidtől hogy eltitkolták és nem is értem hogy miért tették ezt,de szerintem nagyon szép szemeid vannak.Rengeteg lány örülne ilyen szemeknek.

Szerintem inkább próbálj megbarátkozni a gondolattal és kezd kutakodni a néped szokásai után.Biztosan sok új információt tudhatsz meg akár önmagadról is.Próbálj meg japánul tanulni akár a szüleidtől és ezt mondjuk használd fel álláskeresésnél vagy hasonlók.

Ne csüggedj,inkább érezd kiváltságnak a mivoltodat!

2013. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!