Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy olyan lány vagyok aki...

Egy olyan lány vagyok aki sokat álmodozik, legtöbbször olyan fiúról emerről akiről tudom hogy soha nem lehet az enyém, és ebbe kezdek beleőrülni, mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne!
2009. nov. 3. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj bele, és akkor már semmit nem fogsz felfogni az egészből.
2009. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Álmodozni nagyon jó,de jobb ha a való életben keresed az álmaid.Régen én is álmodoztam ilynekről,és olyanokkal jöttem,jöhettem volna össze,akikről addig nem gondoltam volna.De mégsem volt az igazi.Sőt..Lehet h majd egy napon egy álmaidat is felülmúló pasival sodor össze az élet,addig pedig ábrándozz csak ,azt mindenki szeret :D
2009. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod..én is ígyvagyok..mertmégcsak egy hülye levelet se merek neki küldeni..:(de szivesenálmodozok vele :)
2009. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Álmodozni tényleg nagyon jó dolog én is szeretek és én olyanról akit soha de soha nem kaphatok meg.:(Hidd el idővel jobb lesz és enyhülni fog a fájdalmad. :) 15/L
2009. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet velem is...de álmodozni jó... ha nincsenek álmaid akkor nincs is igazi életed... ezt mondják... vhogy tényleg így lehet... bár tudom h jobb lenne ha ez az álom teljesülne... de hidd el nagyot csalódhatsz... én egyszer álmodoztam... de azt majdnem egy évig... egyetlen fiúról... minden este úgy feküdtem le h az aznapi beszélgetéseken gondolkodtam és álmodoztam a következő napról... de sajnos nagyot huppantam... túl nagyot... kb egy fél éve... és azóta sem jöttem helyre igazán... de még mindig álmodozom... a történetem hosszú... de a lényeg h szinte a lehetetlenről álmodozom... mert csekély az esély h ez az álmom igazzá váljon, főleg egy ekkora csalódás után... nah azt hiszem ezt most jó érzés volt leírni...
2009. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2009. nov. 5. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csalóka ám. Másfél évig álmodoztam egy fiúról. Mindent megtettem volna érte. Elvakított a szerelem. Vele keltem, vele feküdtem, minden gondolatom ő volt. Aztán egyszer csak összejöttünk. És hopp, már nem is volt olyan szép, olyan jó. Jobb lett volna, ha csak álomnak marad meg.
2009. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolso hozzaszolonak> azert tanultal belole nem? es az almod megis csak valora valt... en mindent megadtam volna azert ha egy kicsit is teljesul az almom, de nem igy lett... es almaim foszereplojet mar soha eletemben nem lathatom tobbszor... a kapcsolatunk orokre megszakadt... es nem miattam... es az almom meg mindig alom szamomra, de egy lehetetlen alom...
2009. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF!


Az emerről szó hogyan kerűlt a mondatba ?

2010. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19:36 vagyok..

2009-11-05 21:42 hallod.mintha én írtam volna:////

2010. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!