Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha elhagyatottnak...

Mit tegyek, ha elhagyatottnak érzem magam és a családomon és a barátomon kívül senki nem keres?

Figyelt kérdés
Egy igazi barátnőm volt 10 évig, és most vége, nem keres ő sem. Egyre rosszabb lesz a hangulatom. Már a tanulás sem érdekel, sőt, semmi. Soha nincs jó kedvem, mindig punnyadt és fáradt vagyok. Adnátok pár tanácsot, hogyan legyek újra a régi (vidám)?
2009. nov. 13. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:
és mostanában még a barátom is furcsán viselkedik.
2009. nov. 13. 21:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd Te a barátokat!Vedd fel a kapcsolatot a régi ismerősökkel.Menj sportolni a barátoddal is tervezz különös programokat.Sok sikert Puszi :)
2009. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom,miről beszélsz. Gyakorlatilag nálam is ez a helyzet,csak nekem még pasim sincs. Képzeld, Anyumat meg kellett műteni, és az úgy nevezett "igaz barátaim" eltűntek a süllyesztőben, pont akkor, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rájuk. Mindezt csak azért írtam le, mert olyan ismerőseim kerestek meg engem ebben a nehéz helyzetben, akikről nem hittem volna. Magyarán: sokszor nem azok az igaz barátok, akiket annak hiszünk. Lehet,hogy neked is van olyan ismerősöd, akivel nagyon szoros barátok is lehetnétek.Nyitott szemmel kell járni. Ha az ember akar, szerez barátokat, én mindig ezt mondom magamnak is. A pasidnál meg esetleg kérdezz rá, nehogy egy apróság miatt veszítsétek el egymást.

Fel a fejjel!

Üdv, K

2009. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :)
2009. nov. 14. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:

1.) Ne hagyd el magad! Nem keresnek a barátok? Akkor nem is barátok!! Le kell carni!!

2.) Ki a fontos? Te fontos vagy magadnak? Légy egy kicsit önző és tedd CSAK azt, ami NEKED jó! NE foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak mások!

3.) Keress életcélt és valósítsd meg! A tevékenykedés nem fog időt hagyni a hülye gondolatoknak!!

Hajrá, sok sikert!

2009. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom nekem is. Még sohasem volt barátnőm, a családomnak sok problémája van, a barátaimnak meg általában akkor kellek ha valami kell nekik tőlem.
2009. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem mostanában nem hogy a barátok de a család is magasról rámszarik
2009. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát elég szar érzés :S
2009. nov. 16. 07:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, bár szerintem ha nem keresnek, akkor nem "lecarni" kell, hanem utána gondolni, hogy miért nem... hajlamosak vagyunk sajnáltatni magunkat (én is, nyugi) hogy minket már nem szeret senki, meg nem keres senki. Az eszünkbe sem jut, hogy esetleg az "egykori" barátunk/barátnőnk ugyanígy ül otthon, és rólunk gondolja ugyanezt. A kapcsolatok nem maguktól működnek, tenni kell értük. Hát hajrá, hívd fel te a barátaidat, kerülj náluk újra képbe és minden megváltozik. Egyébként meg, onnantól, hogy valakinek párkapcsolata lesz, rohamosan kiesik a társaságból, mert egyszerűen minden idejét a párjával akarja tölteni és kevesebb jut a barátokra. Ez valahol normális is, csak aztán csodálkozunk, hogy "jé, hova lett mindenki". Szervezz te programokat a barátaidnak.
2009. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!