Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Ha hozzám szólnak ideges leszek és csak monoton hangon, érthetetlenül válaszolok, alapból furán beszélek...

Visszahúzódó vagyok, nem szoktam beszélgetni, utálok beszélni, alapból örökölten csendesebb vagyok az átlagnál.

Mulya vagyok, nem tudok megcsinálni semmit, mindig elrontom, főleg közösségben nem megy , akkor teljesen leblokkolok és stresszelek. Úgy néznek rám, mint egy fogyatékosra, kinevetnek, ha elkezdek nevetni, azt nézik, hogy milyen hülye fejem van közben.

Már óvodában is piszkáltak, mert akkor is csendes voltam stb. általánosban is de ott szereztem barátokat, akikkel tudtam nevetni , hülyéskedni de mindig voltak olyanok akik piszkáltak. Sokan átvertek már és kihasználtak.

Középsuliban már még rosszabb. Mindenki butának tart, talán az is vagyok.

Úgy érzem magam, mint egy zombi, senkinek érzem magam.

Sokan mondják, hogy olyan fejem van mint egy homokosnak... Elég rám nézni máris elröhögi magát az ember, sok dolog miatt piszkálnak.

Félek közösség előtt beszélni, mindig csendben vagyok, elvörösödök, erősen dobok a szívem, de ez változó, van hogy nincsenek ilyen gondjaim, de elég gyakori

Ezeken kívül hétvégente eljárok bulizni stb. van egy pár barátom.

Sokszor leszóltak már az utcán , hogy milyen csúnya vagyok, de viszont sok csaj helyesnek tart, szerelmesek belém... akkor most mivan?

Elég fura vagyok, valamilyen lelki betegségem van?

18/F Győr



2013. nov. 12. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2013. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]

2013. nov. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem igen,nekem is hasonló volt..Elsőnek elkell fogadnod önmagad,de eleve nyílván nem vagy csúnya ha szerelmesek beléd a lányok.Én is tűrtem sok éven át a beszólogatást csak egyszer mondtam hogy elég.Amint beszólt valaki fogtam a fejét és belevertem a falba.
2013. nov. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg megfigyelni önmagad, és amikor egy ismerős helyzetbe kerülsz amit a felsorolt módokon reagálsz le, mielőtt cselekednél vedd észre magadon a változást ami lezajlik benned, aztán cselekedj, és észre veszed, hogy nem is kell azt tenned amit eddig tettél, pusztán megszokásból csinálod amit csinálsz.
2013. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A másik: Nem vagyok jó semmiben igazán, nem értek semmihez. Ja és még egy: ha olyan ember közelében vagyok akiről tudom, hogy piszkálni fog, akkor általában leblokkolok és furán viselkedek, elvörösödök, mosolygok, stresszelek, nem tudok figyelni stb.. Mindenki rajtam röhög, kinevet, ha valamit csinálni kell, rögtön az én nevemet mondják hogy ez biztos elbassza, mert így is van... Álatalában 1 dolog miatt szoktak csesztetni.

De azzal el lehet rontani az egész napomat, azon rágódok egész nap.

Egy senki vagyok.

2013. nov. 13. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok csak lányban, de én még soha nem gondoltam arra, hogy depis lennék.
2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ebben "szenvedek". Mindenki nevet rajtam, ha közösségben vagyok, mindenki engem piszkál, nevetnek rajtam stb. Gondoltam rá sokszor, lehet depis vagyok. De nem tudom, igazából szükségem lenne valakire, aki támogat, meghallgat, segít, beszélget velem...ha gondolod írj privit, szivesen segítek:) 15/lány
2013. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vad-Ász ***** válasza:

ugyanez a bajom...csak nekem általánosban kezdődött és mág most középsuliban is folytatódik.

16/F

egy igaz barátom(lány)van jelenleg,,és ő mondta,hogy lehet depressziós vagyok,igy feltételezem hogy valamien formában te is az vagy.

ha van egyetlenegy haverod,akkor beszéld meg vele,hogy hivja el pár haverját és elmentek iszogatni...tudom nagyon nehéz rászánni magad....nekem sikerült,de most egy bizonyos ok miatt elvesztettem barátaimat.....de sokat segit ha hétvégenként össejártok röhögni,iszogatni.....sokat tud segiteni.

2014. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!