Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit javasoltok, hogy ne az...

Mit javasoltok, hogy ne az legyen a vonzó?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon vonzó az öngyilkosság gondolata nekem. /Nem leszek az!/ Ha ír valaki olyasmit, hogy ezt megteszi, vagy erről beszél, megnyugszok tőle, és úgy érzem nekem meg kellene tennem. /Még egyszer mondom, ennek ellenére nem teszek ilyet!/

2014. jan. 1. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Időben vagy Borges későn jött rá

de lett belőle egy szép vers és egy nagyon szép ének, lent.

"A legsúlyosabb vétket elkövettem,

mit ember elkövethet. Sose voltam

boldog. Sodortassak el nyomorultan

a feledésben, e vad gleccserekben."

[link]

2014. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Soha! Soha! soha ne csinálj ilyet nem tudom h van-e okod rá :) de minden gondra van megoldás...élj élvezd és gondolj bele abba hogyha ezt megtesze akkor nem láthatod többet a szeretteidet,nem szórakozhatsz és rengeteg élményből kimaradsz ami itt még vár rád :)

És ahogy mondják Isten nem azért teremtett hogy te elvedd ezt magadtól.ez bűn!!!

2014. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!