Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anorexiás vagyok és már...

Anorexiás vagyok és már elkezdtem gyógyulni de amikor éhes vagyok igazán akkor nem akarok enni és félek hogy esetleg visszaeshetek a csakgyümi állapotba. :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
szia azt,hogy csináltad,hogy mindennap gyümi?
2009. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óránként egyél valamit. Minden nap egyél ötször. Nem kell teljesen elhagyni a gyümiket de a normál étkezések között edd tízóraira, uzsira mondgyuk néha cseréld le 1 csomag olajos magra, sajtra, fűszeres túróra. 1 normál addag változatos főtt ételt mindenkép egyél meg. Minden ételben van olyan tápanyag amire szüksége van a szervezetnek kár bármit megtagadnod magadtól. Akkor se legyen lelkiismeret furrdalásod ha néhanapján megkivánsz egy pizzát vagy hamburgert.
2009. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot!:)

első hozzászóló: könnyen:) reggel gyümisali (1 alma, 1 körte, kis szőlő, meg 1 tk. méz). ebédre 1 banán, 1 alma, délután még egy alma. vacsi u.a mint az ebéd. valahogy így...

2009. nov. 30. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen sz.rni az egészre. Teljesen komolyan mondom.
2009. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hello én is anorexiás vagyok lehet még nem tudom az elején vagyok még.én azt kérdezném hogy mik voltak a tünetei a betegségednek?? én napi kétszer eszek és amikor eszek utána büntudatom vann létszi elmondanád
2012. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!