Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mondjam meg az igazat...

Hogyan mondjam meg az igazat ebben a rendkívül kínos helyzetben?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok és egy éve szoktam ritkábban önkielégítést végezni, a szüleim erről nem tudnak. Nos, nem tudom, hogy korán, kezdtem-e, mindegy, az a lényeg, hogy már egy éve csinálom, eddig soha semmit nem éreztem és mostanában ha csinálom utána kb. egy hétig fáj a herém és a hasam. Anyukám már elvitt vele orvoshoz, de nem tudja, hogy ez ezért van.

Nagyod rossz dolgot tettem?

Hogy mondjam meg az igazságot?


2009. dec. 6. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

az onkielégités nem bűn de beszélni róla tényleg ciki!

szerintem a dokival beszélj róla, neki nyugodtan elmondhatod de anyudnak ne állj elő vele... mindkettőtöknek ciki lenne ez tuti! ha valakinek még szeretnéd elmondani az apukád legyen vagy mégjobb egy bátyus! ennek híján a doki. és amig nem derül ki hogy mi a baj addig szüneteltest a dolgot.

2009. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
87%
Ne csináld olyan gyakran. Magömlésed van? Mert ha még nics, csak erőlteted, lehet, hogy az a baj. anyádnak ne beszélj róla, ( az enyém se értette) ez csak férfi téma! Apád, bátyád, bácsikád, stb. valaki akiben megbízol. A férfiak jól veszik a témát. mindenki csinálja vagy csinálta, nyugodtan beszélhetsz róla nyíltan.
2009. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs még magömlésem.
2009. dec. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!