Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az energia és önbizalom...

Az energia és önbizalom mennyiben befolyásolja a boldogságunkat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az energiát itt nem tudom mire érted, hogy nem vagy-e fáradt? Szerintem az eléggé számít mert ha nagyon álmos vagy és fáradt akkor sokkal roszabbnak látod a világot. Az önbizalomhiány pedig rettenetes, ezt tapasztalatból mondom neked. :S:S
2009. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok múlik ezen. Akinek több az önbizalma sokkal több mindenbe bele mer vágni és tudja, hogy mit akar. Akinek nincs az pedig általában nem mer semmit elkezdeni mert egyből arra gondol, hogy "úgysem fog sikerülni". De ezen is lehet változtatni mint minden máson, csak akarni kell. Én is önbizalom hiányos voltam még egy-két évvel ezelőtt de eldöntöttem, hogy változtatok rajta. Nem volt könnyű, de megérte.
2009. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az energiát arra értem, amikor nem konkrétan fáradt vagy, csak nincs erőd a nehéz dolgokat megcsinálni, nincs türelmed, ideges vagy és eleged van minden kicsit is megerőltető dologbol, nincs energiád megtenni azt amit máskor lehet simán megteszel.
2009. dec. 8. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintemmmm... Boldogság van. Nem lesz vagy volt. Vagy van, vagy nincs. Sosem lesz, nincs olyan, hogy boldogság majd lesz, ha... Na jó, és mitől van? Jó kérdés. Attól, hogy nem szállsz szembe azzal, ami van. "Ez van, jó ez, ahogy van most". És ez nem jelenti azt, hogy ne legyenek terveid. Sőt, spontánul, "boldogan" lehet csak igazán nagy ötleteket kanyarintani... Találd ki, honnan ered a többi, a pozitív önértékelés és a lendületes, tetterős fellépés...
2009. dec. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az önbizalomhiány rettenetes bele lehet betegedni

nagyon szar amikor úgy érzed mindenki jobb nálad

2009. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!