Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl unalmas az életem! Nincs...

Túl unalmas az életem! Nincs már miért élnem! Hogy tehetném egy kicsit izgalmasabbá?

Figyelt kérdés

Felkelek, suliba megyek, edzésre megyek, hazaérek, eszek, tanulok, Facebookon beszélgetek, és alszok... Ennyi egy átlagos napom.. Hétvégém se több, nehogy azt higgyétek >< Felkelek, reggeli, kimegyek játszok egy kicsit a kutyáimmal, segítek apunak, bejövök segítek anyunak, tanulok, tv, esetleg elmegyünk apummal biciklizni, de amúgy meg csak ennyi... :/ Túl unalmas és egyhangúak a napjaim... Mindennap ugyanaz... Újra és újra és újra... És ez már túl unalmas és fárasztó... Egy kis faluban élek... Őszintén itt ezen a kis településen van durván 3barátom xdd >< Jó, talán 4, de az az egy nem igazán... :/ Itthonról alig szoktam eljárni... Néha a haverokkal elmegyünk biciklizni vagy görkorizni, de az is 4 hónapomra egyszer HA van rá idejük >< Szóval... Szerintetek mit tegyek, hogy egy kicsit izgalmasabb legyen az életem és ne ilyen egyhangú és unalmas? :)

13/L

U.i.: Bocsi ha van helyesírási hiba, csak telón vagyok :)

És bocsi a szóismétlésért xd Már késő van ><


2014. márc. 5. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom ha még 1 "xd" lett volna kikapcsolom a gépemet és eltüzelem !


Nos ilyen a falusi élet esetleg ha van úgy kedved kérd meg a szülöket,hogy menjetek el utazni valhová hetente !

2014. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ma 22:29


Sajnállak ! Vannak itt rossz helyzetek :(

2014. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tv-ben nem élő lények vannak akkor hol nincs élet?
2014. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hová tűnt a 22.29-es válasz? Nekem nem volt semmi bajom vele.
2014. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj túl fogod élni ezt a korszakot sőt visszafogod még sírni ezeket a gondtalan napokat nem értem a barátaidat soha nem csinálnak semmit? akkor keres más barátokat, akik nem ilyen unalmasak utóirat: vigyázz az FB-vel és ne bizz az idegenekben és a cukrosbácsikban jóccakát kívánok. :)
2014. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Levettek de mert a 2. valaszt?
2014. márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

De cuki *.* :D

Én tuti elmennék veled görkorizni, bár nem tudok. Nekem nehéz lenne ez, de ha megtanítasz, simán. Bringázni is imádok, mehetnénk együtt. :D A bátyád lehetnék korban simán. Hol élsz? :D

2014. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!