Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nagyon elvetemült...

Szerintetek nagyon elvetemült lány vagyok?

Figyelt kérdés
Én ilyen kis szende emberkének tűnök, meg őszintének, meg kis aranyoskának mások elmondása szerint. Mindig veszélyesen nyugodt vagyok és elég egykedvű. A lényeg, hogy nem régiben megbántott egy fiú és szomorú voltam miatta. Mikor körülbelül egy hete jöttem hazafelé a buszon, leült mellém egy fiú mert nem volt már hely. Megkérdezte leülhet-e szépen kedvesen, én meg bólogattam bambán, mert épp a cuccaimmal bíbelődtem. Leült. Már utaztunk egy ideje, ő meg telefonálgatott egy csomót hosszú ideig és nem tudom miért mindig vihorászott és idegesített valami miatt. Meg a telefonjával szórakozott. Azt nem mondanám, hogy ellenszenves volt, de szimpibb lett volna, ha nem csak az út felétől kezd el szunyókálni :) Nem akartam én semmit tőle, de épp ideges voltam a férfiakra a csalódásom miatt, és kíváncsi voltam. Fogtam magam és "véletlenül" rátapostam a lábára :D De nem erőből csak úgy finomabban, és bocsánatot kértem ártatlan képpel :) Utazás közben ez előfordulhat, nem jöhetett rá, hogy direkt volt :) Kíváncsi voltam a hangszínére, milyen hanglejtéssel mondja, hogy semmi baj :D Tudom csúnya dolog rátapodni idegen emberekre, mert épp válságban vagyok, de jól esett! Félek elvetemült leszek! Így külső szemlélőként őrültnek tűnök?
2014. márc. 10. 21:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
24/L
2014. márc. 10. 21:14
 2/17 Nagy János22222 ***** válasza:
Bezony, keress fel egy szakembert sürgősen!
2014. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem is kicsit
2014. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az ő hibája volt, miért nem hagyott aludni? Ha csöndben lett volna, akkor nem rugdosom meg :) Amúgy meg nem fájhatott neki, nem válaszolt szoprán hangon :) Bár rosszabbul is végződhetett volna, mondjuk lecsap mint a taxiórát :(
2014. márc. 10. 21:33
 5/17 Nagy János22222 ***** válasza:
Nem-e? Még mindig be van dagadva a kis-lábujjam!
2014. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát ez tetszik,ez aranyos,elvetemültnek nem mondanálak,inkább csak szimplán viccesnek. :)

19/F

2014. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
nem elvetemült vagy hanem egy beképzelt hülye kis éretlen p*csa aki meg van keseredve mert nem úgy lett valami ahogy akarta ezért szeszélyeskedik igazából ezen csak nevetni tudok
2014. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Infantilis dolog volt "véletlenül" rátaposni a srác lábára, talán még inkább az, hogy erről kiírsz itt egy kérdést azt várva, hogy megnyugtassunk, hogy ez nem is olyan nagy dolog. Valójában tényleg nem az - legalább is kívülről szemlélve.


Az általad írottakat olvasva egy értelmes, de gyerekes 16 éves lánynak gondoltalak. Igazából szerintem aranyos vagy, és örülnék ha lenne egy olyan barátom, amilyen te vagy.


Elárulod nekünk, hogy mivel bántott meg az a fiú?

2014. márc. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem írod be hozzászólásban a korodat, akkor azt írtam volna, hogy 12 évesen nem olyan nagy tragédia ez, majd érettebb leszel, ha felnősz. Ha az elvetemültet "gonosz" értelemben értetted, akkor szerintem nem ez a jó szó, én inkább egy elkényeztetett, egoista h lyegyereknek neveznélek.
2014. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért durva, hogy egyeseknek az artikulálatlan káromkodás a válaszuk egy ilyen kérdésre :S magyarok...

Amúgy nem gáz, ha nem erősen csináltad :D

2014. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!