Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig tart az mig nagyon faj...

Meddig tart az mig nagyon faj valami miatt a szivunk? Es mit lehet ellene tenni hogy lehet feldolgozni a veszteseget?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi miatt fáj.
2014. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ruhak miatt
2014. márc. 15. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
mi történt a ruháiddal?
2014. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kisekejteztem a vadi ujakat ugy hogy nem vagy alig hordtam mert hulye voltam es megbantam
2014. márc. 15. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Világfájdalom :'(
2014. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anyabanya3 válasza:

szia,


Átérzem a veszteséget, már én is csináltam hülyeséget, ami után a fejemet vertem a falba.. Javaslom neked a Moksa elixir nevű cseppeket.


[link]


Én a fiamnak adagolom, mert elég érzékeny lelkű..


Ezt írják a Moksáról:



"Ha elveszítjük testi és lelki harmóniánkat, testünkön gyakran fizikai jelek jelentkezhetnek. Legtöbben ilyenkor orvoshoz fordulunk, ahol ugyan tüneteinktől megszabadulunk, a kiváltó okokat azonban továbbra is magunkban hordozhatjuk. Ma már elfogadott tény, hogy egyes fizikai tüneteket gyakran előzik meg érzelmi traumák. Ha megtaláljuk a fizikai tüneteket kiváltó lelki okot, a javulási folyamat során a test könnyebben visszanyeri a harmonikus működéshez szükséges egyensúlyi állapotát.


A Moksa Elixír speciális módon készített virágeszenciákat és C-vitamint tartalmazó komplex készítmény:


Az Elixír C-vitamin tartalmú étrend-kiegészítő csepp kizárólag természetes összetevőkből áll, minden adalékanyagtól, technológiai segédanyagtól mentes. Szedése kedvezően hat az immunrendszer működésére. Életünk teljesebbé, egészségesebbé, harmonikusabbá és gazdagabbá válhat. A Moksa Elixír hozzájárul a fizikai és szellemi erőnlét fejlesztéséhez. Támogatja a szervezet ellenálló képességét. Elősegíti a jó közérzet helyreállítását. "


További szép napot!

2014. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jesszus... én meg már azt hittem, valami komoly dolog... vegyél újakat!
2014. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon komoly vettem de megis depis vagyok most keltem fel meg akarok halni nagyon kivagyok ertem hog ez masnak erthetetlen de nekem valami nincs rendben a pszichemben azt hiszem
2014. márc. 19. 14:10
 9/9 Loner válasza:
Hát, ha már te is úgy érzed, hogy valami nincs rendben a pszichéddel, próbálj segítséget kérni szakembertől. Egyébként, igaz, hogy nem ruha, hanem szerelmi bánat miatt egy barátom mondott egy érdekeset. Amikor elhagyta a barátnője nagyon szenvedett. Azután évekkel később azt mondta, utólag úgy látja, nagyon kellett hogy akkor fájjon, hogy értékelje azt ami most van. A te esetedben, én valószinűleg tényleg belekezdenék valami stílusváltásba, hogy az új ruhák viselése (birtoklása) örömöt okozzon, és lassan elfelejtsd a régi ruhákat.
2014. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!