Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Első ránézésre előny,...

Fiúk! Első ránézésre előny, hátrány, vagy teljesen közömbös nálatok, ha egy lány szemüveges? (Persze ha jól áll neki. )

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előny, ha jól áll neki.
2014. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közömbös.
2014. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közömbös
2014. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Számomra előny :)

De lehet elfogult vagyok ,mert voltak szemüveges barátnőim :)

Egy nőnél szerintem egy jól megválasztott szemüveg,mintha öltöztetne :) Na meg mi pasik szeretjük a "titkárnőket" szóval talán egy pici ilyen feeling is benne lehet.

Amúgy meg a szemüvegek mindig is okosabbnak tűntek vagy okosabbak is.

2014. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ha egy lány tetszik nekem és szeretem is, akkor tetszeni fog, és szeretni fogom akkor is, ha nincs rajta szemüveg, vagy akkor is ha rajta van.
2014. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mert amióta szemüvegem van nyominak és kellemetlenül érzem magam.
2014. jún. 8. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
előny.
2014. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 polanski 8 válasza:

Nekem speciel előny szerintem édesek :)

21/f

2015. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!