Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek csúnya vagyok? 16/F

Szerintetek csúnya vagyok? 16/F

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 10. 19:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nem vészes. Szerintem.


L/20

2014. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Leírod hogy mi a baj?Mitől vagyok csúnya?
2014. jún. 10. 20:37
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, kicsit felzselézed a hajadat, egy napszemüveget felkapsz azt megy minden ahogy mennie kell. Nekem sajnos még úgysem menne :D
2014. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ne szerénykedj! :D
2014. jún. 12. 06:33
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Van egy fejed az tény. :D Tudom ,hogy mi az ami 'furi" rajtad de nem mondom meg mert akkor azon fogsz rágódni ,hogy mit kezdj vele,de nem tudsz vele mit csinálni,így nőtt rád :P

Am. tényleg nem vészes, átlagos vagy ,de a lányoknak úgyis a személyiség a fontosabb ,szóval egy ilyen átlagos külsővel és egy rendes-humoros belsővel nyerőgép lehetsz te is;)

2014. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#7,12:32-es.Nem ér annyit hogy időt meg dühöt pazaroljon.Biztos ez is egy kis 10 éves takony lehet.
2014. jún. 14. 13:35
 7/32 anonim válasza:

Nem igazán értem mi a gond, persze rosszul esik de csak őszinte volt, még ha picit bunkón is :)

Amúgy az én véleményem az, hogy különösebben nem vagy különleges kinézetre, viszont helyes vagy. Innentől kezdve a belső számít inkább, ha belsőre jó vagy akkor akár a legjobb pasik között is lehetsz ;) 19 voltam :)

2014. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nem megbántani szeretnélek, mert lehet, hogy amúgy értelmes és kedves fiú vagy, tehát ne vedd rossz néven. Kép alapján, a szád és tekinteted miatt bambának tűnsz, butának.


De ez még nem jelenti azt, hogy senkinél se lenne esélyed.

Sajnálom, kérdezted és én válaszoltam.

2014. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
Nem értem miért vagytok ilyen kedvesek szegénnyel...nem szégeny ha valaki csúnya. Azért kérdezte hogy csúnye-e hogy megmondjátok neki az igazat. Szóval nem vagy valami vonzó de sok mulik a személyiségen..úgyhogy ne keseredj el:)
2014. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a kép nagyon bambára sikerült!De aki őszintén is válaszolt annak is köszönöm.
2014. jún. 25. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!