Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szokott olyan érzésetek...

Szokott olyan érzésetek lenni, hogy "kidobtatok" éveket az életetekből? Ha igen, miért? Hogy próbáljátok "visszahozni" ezeket az elpocsékolt napokat/hónapokat/éveket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden döntésed jó döntés volt, csak még nem abból a perspektívából szemléled, ahonnan jónak látszik. Nincsenek kidobott évek, nincsenek elszalasztott lehetőségek, csupán egy olyan nézőpontod van, amiből nem áll össze az egész kép.
2014. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy olyan ember legyél, akire büszke vagy. Utána meg gondolj arra, hogy ha bármit is csak egy kicsit másképp csináltál volna, akkor már nem az az ember lennél és ez igaz is. Fel sem fogják az emberek, hogy milyen kicsiny kis dolgok is befolyásolják az életüket. Én semmit nem bántam meg eddigi életem során, pedig rengeteg mindent kihagytam a mai fiatalokhoz képest... Sőt majd négy évig játékfüggő is voltam, de ez mai napig az egyik legkellemesebb emlékem. Én nem bántam meg a fenti okok miatt.
2014. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt. Együtt voltam 3 évig egy szemét állattal, aki csak kihasznált, alig 1-2 hónapja jártunk csak amikor bemutatott a mostani páromnak. Csak haverok voltunk, észre se vettem őt, pedig mennyi szenvedéstől megmenekültem volna! Amikor az előző kidobott, a mostani párom végre be merte vallani hogy tetszem neki. Megpróbáltuk, összejött. Jó lett volna előbb, de örülök hogy legalàbb mostmár megtaláltam az igazit.
2014. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

minden okkal történik, ami megtörtént megtörtént, tanultál belőle. Amiért elidőztél felesleges éveket bárhol, saját döntésed és nem egy külső tényező miatt történt. Ha érett és tapasztalt leszel, később másként látod, szükséged volt arra az időre amit elidőztél tán elpocsékoltál. Ne bánd, még ha úgy itéled is meg, hogy kárba vészett...


....

2014. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

"minden okkal történik"


Ez csak a szokásos gyengeelméjű válasz az univerzum nyomasztó komplexitására...

2014. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A sors előre gondoskodik életünk egy szakaszáról, mégpedig egy másik ember megismerésével. Ezeknek a találkozásoknak meg kell történniük, hogy vagy a megismerkedés, vagy az elválás tanulságát, mint megszerzett tudást befogadhassuk. Mindennapi életünk során minden egyes pillanatban, gondolatainkkal, szavainkkal és tetteinkkel okokat teremtünk. A buddhizmus az ok és okozat törvényét tanítja, mely szerint mikor egy bizonyos okot teremtünk, annak a bizonyos oknak a jövõbeni következménye rejtetten már létezik lényünk legmélyén, és a megfelelõ körülmények hatására felszínre jön az okozat, és meg is tapasztalhatjuk. Akkor abban az életszakaszban nem gondoltad, hogy „kidobott” évek, mivel csak később láttad annak, mivel érettebbé váltál.

Én azt mondanám, hogy a múltban él az aki, visszafelé tekinget, nézz a jövőbe lásd meg mi az ami előre visz, és ne rágódj a múlton, előre nézz és építs!


....

2014. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Csak én tudtam rendes választ adni?
2014. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja mert én kettesként nem azt adtam, oké.
2014. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Számomra minden válaszban volt segítség amit köszönök is. :) A további válaszokat is nagyon várom. :)
2014. júl. 27. 16:37
 10/14 Srapnel ***** válasza:

Rengeteg időt ki lehet dobni. Nem lehet visszahozni őket.


Ha az első mondat nem lenne igaz, akkor senki nem fejlődne, mert egyből jól dönt és okosan. Ilyen nincs.


Ha a második mondat nem lenne igaz, akkor az egész életnek nem lenne tétje és nem is lenne miért dönteni, hiszen egyszer majd véletlenül is rátalálhatsz a jó útra. Ilyen sincs. Az élet véges.

2014. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!