Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális egy ilyen fokú...

Normális egy ilyen fokú önbizalom?

Figyelt kérdés
Amióta barátom van teljesen megváltoztam. Korábban egy önbizalomhiányos kislány voltam. Mióta vele vagyok, azonban kinyíltam. Belenézek a tükörbe, és egy jó csajt látok. Tudom, hogy van pár testi hibám, de azt mondom, hogy ennek ellenére jó kisugárzásom van. Jó tanuló vagyok, évfolyam első fősulin (gazdálkodás és menedzsment), és örömmel tölt el, hogy ilyen jól megy a suli. Korábban csak tanultam, mert nem volt jobb dolgom, most viszont büszke vagyok magamra, mert azért ez nem semmi. Úgy érzem, hogy az ágyban is jól teljesítek, legalábbis a barátom nem panaszkodott sohasem (pedig vele vesztettem el a szüzességem, de belejöttem mint kiskutya az ugatásba). Bármire nyitott vagyok szex terén. Leszoktam a féltékenykedésről is, szívesen járok buliba a barátommal. Szilveszterkor házibuliban voltunk, és táncoltunk fergeteges két órát, és utána minden haverja hüledezett, hogy honnan szedett össze egy ilyen szuper csajt, meg hogy milyen szerencsés ember, hogy egy hozzám hasonló nővel jöhetett össze. Normális, ha úgy érzem, hogy a barátom boldog lehet mellettem, mert jó ember vagyok? Én is boldog vagyok vele, mert egyszerűen olyan ember, akit mindig is kerestem. Okos, kedves, gondoskodó, szép (gyönyörű szemek, mackós test), egészséges önbizalom, hihetetlen jó humor, és az ágyban nagyon odaadó. Normális, hogy egy párkapcsolat hatására így megnőtt az önbizalmam? Nagyképűnek nem modnanám magam, mert tisztában vagyok azzal, hogy vannak hibáim, de egyszerűen nem nagyítom fel őket.
2010. jan. 14. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
erre most mit írjak?-.-"
2010. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb ember ilyen, és ez teljesen normális. Amúgy szerintem nagyképű vagy, de a mai világban akkor is ez a normális, és az ember csak így tud "valaki" lenni, tehát örülj neki, hogy ilyen ember lettél.
2010. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem teljesen okés vagy.

Velem is az a helyzet, hogy önbizalomhiányos vagyok, de ha van valaki, aki igazán mellettem van, szinte 100%-osan megváltozom a jó irányába.

Ez nagyrészt természetes. Ha van legalább egy valaki, akinek a szemében jó, okos, szép, rendes vagy, akkor azzá is válsz. Örülök, hogy jól vagy, ne adj le az önbizalomból! Csak remélni tudom, hogy egyszer számomra is eljön az az időszak, amikor én is értékesnek fogom tartani magam.

2010. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hogy még itt a gyakorikérdéseken is reklámozod magad, az azért egy kicsit már tényleg túlzás, de hidd el, ilyenből is van épp elég, csak szét kell nézni a kérdések közt
2010. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

most miért kell kritizálni a másikat? az a bajotok hogy végre kinyílt mások előtt? nem értem.


szerintem teljesen normális, hogy így gondolkodsz. sokkal jobb érzés ilyen képet felállítani magadról, minthogy önbizalomhiányosan bujkálj a világ elől.

2010. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, neked összejött a nagy amerikai álom magyarországon. Sok szerencsét a továbbiakban, de arra megkérlek, hogy azért gondolkodj bizonyos szituációkban.
2010. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szerintem nem vagy nagyképű.Erre utal,hogy megnyíltál,és feltetted a kérdést,teljesen őszintén.

Már ne is haragudjatok,de hogy reklámozhatná magát egy anonim oldalon??

Nem kell lejjebb adnod-elég,ha arra figyelsz,hogy ne fusson el veled a szekér.Tudod,hogy miben vagy jó,miben kevésbé,de a jóra koncentrálsz-aki szerint ez nagyképűség,az irigy:P

Ezt én teljesen normálisnak tartom.Ha ilyen marad a gondolkodásod,amilyen most,akkor szerintem a lehető legjobb úton haladsz.

2010. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem most van nagy önbizalmad, régebben volt kicsi!
2010. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szuper legyen mindenkinek ennyire boldog és önbizalomtól duzzadó:) Gratula én is erre próbálok törekedni:)
2010. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
atyauristen...
2010. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!