Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen szert használnak a...

Milyen szert használnak a transzszexuálisok? (FTM) többi lent!

Figyelt kérdés
Én nem csak ezt szeretném tudni, hanem, hogy könnyen beszerezhető-e és hogyan. Ha abbahagyom kb 2 hónap múlva akkor lesz-e valami melléhatása. Kinek hogy használt??

2014. aug. 25. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesztoszteront injekcióznak magukba. Orvos írja fel nekik. Persze hogy lesz mellékhatása, visszafordíthatatlan változásokat okoz, attól lesz az aranyos kisfiúlból is nagy szőrös, büdös férfi.

Ez az egész nem játék, ahogy te képzeled, hogy elkezded aztán meg majd abbahagyod. A kortikoszzeroidok nem hülyéskedésre vannak.

2014. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a hülyéskedésre használnám.

Hanem ha egyszer valami olyan változás lenne amit én már nem akarok akkor abba lehetne-e hagyni és ez milyen kockázatokkal jár?? erre vagyok kíváncsi

2014. aug. 25. 17:00
 3/3 anonim válasza:

Kicsit régi de ha elkezded a tesztoszteron injekciót akkor a maradandó változások a

-csikló növekedése

-hang mélyülése

-szőrösödés

-arc formálódása


A menszesz újra meglesz és gyerek vállalható.

2015. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!