Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Általában 2 véglet van: vagy...

Általában 2 véglet van: vagy nagyon szeretnek az emberek, vagy pikkelnek rám, arany középút nincs. Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
hát....am én is így vok:Snem tom miért:S
2010. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, mert túl erős személyiségűek vagytok, túl határozottak/makacsak, stb, ami nem gond, mert az emberek könnyen eldöntik, hogy bejön-e ez nekik vagy sem. Persze ez csak az én véleményem.
2010. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy nagyon erős a személyiséged, vagy egyszer valakit nagyon megbántottál, vagy valaki szórakozik, és valamit pletykálnak a hátad mögött. Barátnőmet is egyszer csak elkezdték utálni, és csak egy csomó idő után jöttünk rá, hogy a srác, akivel nem akart járni vele, teljesen alaptalan pletykákat terjesztett róla....érdemes utána járni!
2010. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nehezen lehet kiismerni téged. Nincsenek hirtelen hangulatváltozásaid? És minden ismeretlen emberrel ugyanúgy beszélsz, vagy nem? Tehát: aki neked nem szimpatikus, azzal is úgy beszélsz, mint aki kifejezetten az számodra? Illetve: ki tudod fejezni az érzéseidet? Nem vagy visszahúzódó? Könnyen belemész új dolgokba? Ha igen, akkor nem tudom, mi lehet a baj.
2010. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem téged mindenki nagyon szeret, kivéve az a pár, akik rád sárgulnak épp emiatt. Na? Na?
2010. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokat segítettetek.

Elgondolkodtam, és rájöttem: ugyanúgy beszélek azzal, akit nem szeretek, mint akit igen, mégpedig azért, mert nem akarok megbántani senkit. :S

Mi erről a vélemény?

2010. jan. 23. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is vagyok ezzel, vagy utálak vagy imádnak és tök menő vagyok...

Pedig nem ártottam senkinek. Nagyon határozott elképzelésem van mindenről, ha azt mondom nem, az nálam örökre nem,nem érdekel ki mit gondol rólam és nem akarom azt csinálni amit a mai fiatalok szeretnek (pia, buli stb). Mindenkivel máshogy viselkedem, ahogy az adott emberről gondolkodom, de nem változtatom a véleményem könnyen. Nem vagyok visszahúzódó, de szeretek csenben lenni és figyelni. Hogy új dolgokba belemegyek az csak attól függ hogy tetszik-e vagy nem. De semmi őrültségbe... Azok nem izgatnak... Túl komoly lehetek egyesek szerint de nekem így jó.

De valószínűleg veled azért van így, mert mindenkivel egyformán viselkedsz... Ha téged nem zavar akkor nem baj de ha igen akkor próbáld meg kifejezni a szereteted.

2010. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!