Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok élni hiányzik az...

Nem akarok élni hiányzik az exem mit tegyek?

Figyelt kérdés
másfel evet voltunk egyutt de szakitott az okat nem mondta meg nem es most sem akarja kibszottul szeretem es ugy erzem mas lannyal van nem birom ki nelkule minden nap csak sirok korhazban voltam tobbszor de o lesz.r es nemtudom elterelni a gondolataimat nem akarok ismerkedni se hobbi se semmi mert nem megy mert ot latom mindenhol megakarok halni igy nem birok elni soha nem szerettem senkit ennyire es nagyon jol tudom h nem fogok tudni tovabblepni egyszeruen nem megy :'( megis mit tegyek mikor mar csak a halalt latom megoldasnak?
2015. jan. 3. 16:31
 1/2 ArthurConanDoyle válasza:
A halál sose megoldás, továbbá az öngyilkosság önző dolog. Ajánlom, hogy fordulj szakemberhez, az sokat segít, illetve ami nekem segített, miután a 3 éves kapcsolatom véget ért, azaz volt, hogy minden nap szembenéztem a ténnyel, hogy már nem az enyém, és soha nem is lesz. A fájdalom eleinte elviselhetetlen volt. Én is hasonló megoldásokon agyaltam. De idővel enyhült megtanultam kezelni. Mostanság minden nap látom őt, és már egyáltalán... áhh hazudnék ha azt mondanám egyáltalán nem fáj, de kezelhetővé vált azáltal, hogy szembenéztem a problémával és elfogadtam. Az egész a kitartásról és akaraterőről szól.
2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ArthurConanDoyle válasza:
Jajj és 18/f
2015. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!