Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindenhez...

Miért van az, hogy mindenhez értek de semmiben se vagyok kiemelkedő?

Figyelt kérdés

Tudok regényeket írni meg verseket de nem vagyok profi. Tudok videókat vágni meg ilyenek és mindenkinek tetszik, de nem vagyok profi. Nagyon jó mozgásom van és ritmusérzékem szóval jól táncolok, de nem vagyok profi. Tudok eléggé jól varrni, de nem vagyok profi. Tudok DJ programon keresztül mixeket csinálni, de nem vagyok jó. Miért van ez? Osztálytársaim szerint nagyon jó stílusban írok mert mindig elküldöm nekik az írásaim de nekem nem tetszik. Akárhányszor mutatom, hogy a nővéremnek milyen ruhát varrtam, mindenkinek leesik a válla de szerintem más jobban csinálná. Pedig tök jó lenne valami értékállót alkotni de hogyan ha mindenhez csak egy picit értek???

15/F


2015. jan. 3. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez nem is fog egy ideig változni, ha ennyi mindennel foglalkozol. Ahhoz hogy egy témát, szakmát elmélyíts a mai világban, ahhoz az aktuális dolgot, mint mindenek feletti priorit kell venni, leginkább csak azzal foglalkozni, több időt szánni rá, mint más dolgokra.
2015. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és ez most mit akar jelenteni?

Mert így szerinted van esély rá, hogy az légy?

Gondold végig, hogy ilyen hozzáállással 9999 emberből hány lenne profi, hát egy sem

2015. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nincs ebben semmi rossz. 15 éves vagy, kezded tanulni az életet, és sok minden érdekel. Csak így tovább, ismerkedj meg minél több dologgal, és akkor kitapasztalod, hogy mivel foglalkozol igazán szívesen! :-)


(Szerintem inkább az szokott lenni a probléma, hogy a mostani fiatalokat semmi értelmes dolog nem érdekli.)

2019. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!