Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy rájött hogy az anyja nevelése miatt mennyire félre ment az élete?

Figyelt kérdés

Az én esetem: Anyám kiskoromtól úgy nevelt hogy én indigó gyerek vagyok, meg én különb vagyok mint a többiek mert magas a rezgésem. ( -.- :D ) meg mindig jöttek levelek amiket anyám felolvasott (általában 2012-ről szóltak) valami spirituális oldaltól aminek az volt a lényege hogy egy Kryon nevű angyal aki mint megtudtam kristály, és a föld mágneses szolgálatánál dolgozik (és közvetítések útján osztja az észt,) emeli a föld "rezgés szintjét". Meg volt egy másik Astárkapitány aki nő is meg férfi is volt hosszú platina szőke hajjal, ő is levelekben osztotta az észt. És anyám ezekben hisz. egyik családtagomra azt mondta hogy tele van gonosz energiákkal és negatív a rezgése! (ezt sose felejtették el neki)

Meg anyám kiölte belőlem a versenyszellemet, arra nevelt hogy minden titkomat mondjam el neki, és ennek tetejébe apa nélkül nőttem fel. Így hiányzik a férfi minta és a lányokkal is nagyon szorongásos vagyok, illetve nem vagyok az a férfias fiatal srác.

Erre az egészre kb 17 éves kóróban jöttem rá azóta próbálom anyám ténykedését felszámolni magamban, de miatta csomó minden kimaradt a tini koromból, amin minden normális ember átmegy. Az aggaszt hogy ezek után vajon mennyire lehetek defektes mások szemében.



2015. márc. 23. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Megengeded hogy ezt belinkeljem az ezotéria témakörbe az indigóskodni akaró retardoknak? :D
2015. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze
2015. márc. 23. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy még túl öreg. HA rájöttél hogy ezek a dolgok nem segítettek neked, akkor villámgyorsan fel tudod szedni amire szükséged van a boldoguláshoz és tudsz jó életet élni. NEkem mondjuk az volt a szerencsém, hogy igazából nem akartak nevelni így megtaláltam ,amire szükségem, volt. Így nem kellett mellékvágányokon dekkolnom sokáig. Nyilván mindenkinek van egy sorsa, amit meg tud változtatni és a javára tud fordítani. Ismerd meg magad és fejleszd képességeidet!
2015. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nővérem és az én életemet is tönkre tette anyánk. Anyám testvére pedig a 2 uncsitesòm életét. Gondolom az övékét meg nagyanyám. Sose lesz vége.
2015. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!