Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretsz jobban: önállónak...

Mit szeretsz jobban: önállónak lenni (te keresed magadnak a pénzt, főzöl, mosol, takarítasz magadra) vagy más terhén élni (azaz pl. anyád főz, mos, takarít rád, és az ő pénzét költöd)?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen :D Néha kisegít Muter, de magamnak is keresem. :)
2008. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem önállóan jobb /volt/. most bizonyos dolgok miatt rá vagyok szorulva sajnos a családi segítségre, de az agyamra megy amikor minden nap megkérdezik, és mind külön-külön hogy mi volt ma, mit csináltál, hol voltál...?

az elmúlt években senkinek nem kellett beszámolót tartanom, és sokkal jobb volt

2008. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát mindkettőben van valami jó.ha egyedül akkor azt csinálsz amit akarsz nem szól bele senki mitcsinálj mitsegits nemszolnak bele kitviszel haza stb.Viszon ha az embernek nincs pénze akkor jóha ottvannak a szülők közös rezsibe élhetnek.
2008. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én már szeretnék önálló lenni, de a sors úgy hozta, hogy nekem kell a szüleimet segítenem, így nem marad félretennivalóm a saját álmaimra.
2008. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Önállóan,így nem kell senkinek beszámolnom semmiről, én döntöm el, mi a fontos, mi nem.
2008. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Félig önálló vagyok,mert a pénzemet én keresem meg,a szobámat én takarítom,magamra mosok,anyám főz és a ház többi részét is ő takarítja, ő megy bevásárolni,ő végzi a ház körüli munkákat stb...

Így nekem nagyon kényelmes a szüleimmel lakni meg minden.

2008. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen jobb az egyrészt lelkileg is ha magadnak keresed a pénzt és magad éled a világod nem anyuci pénzére szorulunk és saját magunk talpra tudunk állni ,másrészt ha magad keresel akkor én biztos úgy csinálnám hogy tennék félre pénzt ,vagyis spórolnék erre arra..:)
2008. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háztartási munkákat főleg én csinálom itthon, és anyagilag is próbálok minél függetlenebb lenni! :)
2010. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!