Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szükséges vonzódás valaki...

Ez szükséges vonzódás valaki felé, hogy tudat alatt jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Az ok, amiért inkább az önismeretbe írom ezt a kérdést és nem a párkapcsolatos/szexualitásosba az, hogy valahogy nagyon vonzódom egy sráchoz. Igazából nagyon régóta vártam ilyen érzésre, mert nagyon sablonosnak éreztem a napokat. Tudod, ilyen felkelek-suli-hazajövök. Aztán most így elkerekedik a szemem mindig valakin a suliban. De nem mutatom kifelé, semmi külső jel. Csak annyira jól esik, mikor ez van. Tőlem jóval idősebb. Én 18 vagy, ő 26. De nem is ezen van a hangsúly, mert nem is a fizikai része érdekel. Hanem azt a dolgot nem értem, ami emögött van.

Nagyon vártam már, hogy valami(valaki) annyira hatni tudjon rám, hogy egyszerűen ne tudjam abbahagyni a vigyorgást. Egyszer bejött helyettesíteni infó órára - nem tanár. Végig vigyorogtam az órát, utána két órával tudtam abbahagyni.

De nagyon jól esik az egész, ami ebből kijött.

Nincsenek a fejemben sem ábrándok, se fantáziaképek, semmiylen fizikai dologról szóló gondolatok (hiszen 10 évvel idősebb nálam). Csak annyi, hogy mikor meglátom, mennyire jó érzés mászik be a mellkasomba. Valahogy érzem, hogy nagyon szeretném azt a valamit, amit az ő látványa ad. Valamiféle melegséget ad (ne bagatelizáld el, nem az a fajta melegség:), megnyugtató az egész.

Nagyon vártam erre a dologra, és felerősítettem magamban mindent, ami ezzel kapcsolatos?

Nem értem. De egyszerűen jól esik ebben benne lenni.

Volt már így ezzel valaki? Hogy nem akart szexualitást, csak a közelséget? A megfoghatatlan belső repdesést? A lepkéket ugye.

Kicsit lehet homályos a mondanivalóm.


2010. febr. 22. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:
És annak ellenére, hogy tudom, hogy kivitelezhetetlen, még akarom érezni, amit ez ad.
2010. febr. 22. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:
én ugyanezt érzem amit te csak én egy velem egykorúval de fogalmam sincs miez.. nem vagyok szerelmes mondjuk tetszik de semmi más.. és ugyanazt a melegséget érzem amit te leírtál és rajtam is ugyanígy megmarad a fülig érő vigyor egy darabig, tehát ez engem is érdekelne
2010. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Számomra is ismerős az érzés, és az tuti hogy nagyon jó tud lenni. Amit tanácsolok, hogy élvezd! Ha nem lesz belőle semmi több, már akkor is megérte... sőt! Van hogy az ábrándozás többet ad mint a valóság. Lehet, hogy ha megismernéd, már nem is tetszene annyira.
2010. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt ismerem, hogy "megismerem és már nem is tetszik annyira..". Ez így pont jó, ahogy most van. :)
2010. febr. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!