Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek agresszívabb?

MiniStar kérdése:

Hogyan legyek agresszívabb?

Figyelt kérdés
Jó testalkatom van sportos vagyok, 40es karom van 16 évesen, de az a gond, hogy nem vagyok elég agresszív, pl kosármeccseken, ha löknek nem tudok visszalökni, vagy ha az utcán belém kötnek akkor nem tudok visszaszólni/megvédeni magamat és úgy gondolom, hogy egy gyúros test mellé kell egy bizonyos személyiség is. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 9. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hülyeséget beszélsz. Értékesebb és jobb nem agresszívebbnek lenni és megoldani normálisan a problémákat. Majd kinövöd.
2015. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha meglöknek, nem kell visszalökni.
2015. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Van elég sok agresszív ember, nem kell még egy.
2015. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
41%

"Nem az az erős, aki másokat lebirkózik, hanem az, aki tud uralkodni magán a haragvásnál." (Mohamed próféta)


Az iszlám szerint nem az izmos ember az erős ember, hanem az, aki kiegyensúlyozott, béketűrő és tud magán uralkodni, ha dühbe gurul.

2015. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ne...pont ne az iszlámot keverd már bele a kérdésbe. Akik féreg módon felrobbantják magukat ártatlan tömegben, azok minden, csak nem békére törekvők. Meg lefejeznek, meg most is miket csinálnak annak a vallásnak a hívei a Közel-Keleten meg Afrikában.


Kérdező! Milyen magas vagy? Ha alacsony vagy és emiatt komplexusos, akkor nehezen leszel agresszív.

2015. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
179-180 vagyok, nem tudom az mennnyure számít kicsinek:)
2015. nov. 11. 06:34
 7/7 anonim válasza:
46%

#5


Azok nem muszlimok.

Ahogy a pedofilok sem keresztények meg a rózsafüzért viselő kokain bárók sem számíthatóak keresztényeknek.


És kedves kérdező ne akarj te agresszív lenni...


"Boldogok a szelídek, mert ők öröklik a földet." (Mt 5:5)

2015. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!