Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15/F (mindjart 16) szerintetek...

Qp_andrás_qp=D kérdése:

15/F (mindjart 16) szerintetek menjek pszihológushoz? Többi lent

Figyelt kérdés

9edikes vagyok, és eddig 10edikesekkel lógtam egy másik suliból(ket sracot ismerek általánosból). Szoktunk menni inni is, de most kihagytam a legutóbbi alkalmat, és hát enyhén szólva kiutáltak, nem emiatt h nem mentem inni, csak egyszerűen elkezdték facen csoportba(amibol kitiltottak) beszélni egymással, h nem vagyok jofej, meg ilyesmim h idegesito vagyok, ráakaszkodok az emberekre...

De persze ezeket azok mondták akiket nem ismerek igazán, csak néhányszor találkoztunk, de azok akikkel találkozgatni akartam, azok nagyon jo barátai ezeknek a fqszoknak. És nagyon rosszul esett mikor ezt igy a szemembe mondtak. Ja es van egy csaj ebbe a baráti társaságban, akivel járni akartam, kezdtünk randizgatni, de mikor ittunk a többiekkel, akkor valakire mindig rámászott(rám nem). Nembeszélve arról h 9. osztály, fiú suli(autószerelő szakközép) és nem igazán ment jól a beilleszkedésem.

És összeveszzem a legjobb lány barátommal, a legjobb fiú haverom meg meleg. Ezt kicsit nehéz volt elfogadni, bár én is meleg vagyok, de nem ezért jöttem fiú suliba. És az is lehet biszex vagyok. Még nem tudom. Persze igy kivulrol nem tunik veszesnek h "jaj a barátaim nem szeretnek", de nincs egy barátom se. Egyszerűen mindenki utál, vagy csak egyszerűen nem szeret. Nem tudom mit tegyek. Forduljak pszihológushoz? Legyek öngyilkos? Törjem be a házuk ablakát annak aki kirúgott a csoportból? Régóta nem vagyok jól. Régen volt egy időszakom amikor álomba sírtam magam minden este. Anyámmal se valami jó a viszonyom. Apa megcsalta anyát kb 2 éve, de még mindig itt lakik. Állandóan veszekednek. A suliban nincs igazáb barátom. Se a valóéletben. Megértem, nem vagyok jofej. De hogy lehetnék az? Egyszerűen nem tudok laza lenni. El van cseszve az életem. Na akk öngyilkosság? Bosszú? Költözzek el és kezdjek uj eletet?



2016. jan. 17. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana... visszaemlékezve saját tinikoromra, elég zűrös egy időszak ez még ilyenek nélkül is, a pszichó meg helyretenné a lelkivilágodat, vagy már az is segít, ha kibeszéled magadból.
2016. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia. Szerintem beszelned kene valakivel errol a dologrol, akkor kiadhatnad magadbol a feszultseget. Es ha azok a barmok kitagadtak, csak mert valaki azt mondta nekik hogy nem vagy jofej, akkor hagyf oket a francba. Es a lany, akivel jarni akartal, nem hiszem hogy olyan megbizhato lenne, ha mindenkire ramaszik. Ne vedd oket figyelembe, koncentralj a fontos dolgokra. Ha gondolod nyugodtan ramirhatsz, nekem is sok problemam van/volt. Szivesen meghalgatlak esetleg tanacsot is adhatok :)
2016. jan. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd... egy korosztály vagyunk, hátha ez segít c:

néha az is sokat számít, ha van kinek elmondanod a problémáid.

2016. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia! Nyugodtan rámírhatsz ha gondolod :) Ha tudok mindenképp segítek de ha nem tudok akkor az is valami ha kitudod beszélni:)

15/L

2016. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Beszéld meg valakivel :) Ne pszichológussal. Az öngyilkosságot meg felejtsd el mert baromság!! Próbáltam de ma már rájöttem h. a legszarabb dolog amit tehetsz. Életed szerelmét veszítheted el így, és rengeteg jó élményt az életből.
2016. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, ez hülyeség, hogy megérted, hogy nem szeretnek mert nem vagy jófej! Nem attól kell szeretni valakit, mert laza és mindig lehet vele nevetni meg inni ez nem barátság. Szerintem nyugodtan fordulj pszichológushoz, én pszichológiát tanulok az egyetemen, ha gondolod írj nekem is nyugodtan! És amúgy meg ez komoly dolog, az ember társas lény és fontos, hogy legyenek emberi kapcsolataid. Addigis szerintem próbálj valamilyen új hobbit találni ami lefoglal és esetleg megismerhesz általa új embereket,új barátokat szerezhetsz hasonló érdeklődési körrel!
2016. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, sose értem ezt a nagy pszichológusellenességet, hogy "beszéld meg bárkivel, csak ne pszichológussal"... ha fájna a foga, akkor is azt mondanád, hogy "menj bárkihez, csak ne fogorvoshoz"? ideje lenne már leszállni erről a kőkorszaki gondolkodásmódról...
2016. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hello! En is hasonlo cipoben jarok sulis tema teren ( ha szertnel beszelgetni akkor irj, tudnek segiteni ) es nekem az segit sokat h neten ismerkedek, a bartaaim 90%-at neten keresztel ismertem meg, velem egykoruak es nagyon szeretheto emberek :) A sulirol meg csak annyit h en ugy csinalom h megfigyelem h kinek mi a baja velem es azokat az adott illetovel nem csinalom, de ha ez megsem megy akkor egyedul is szep az elet, es gondolj arra h hozzad nem ernek fel az osztalytarsaid. Ami meg fontos h legyel pozitiv, mosolyogj mindig es egy epito ember legyel, ha valakinek baja van probalj neki segiteni, es hatha lesz valami, magadat meg ne bantsd mert ki tudja kesobb mi lesz, es egy onygilkossag az egyenlo egy csata vesztesevel :)
2016. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mar sokkal jobban vagyok, a csapatbol ahonnan kiutaltak, az igazi barátaim kialltak mellettem, es a bunko *** mar nem igazan lognak velunk. Az iskolat leszarom, es szereztem igaz barátokatnakikre mindig szamithatok!
2016. jún. 24. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!