Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen az ideális...

Szerintetek milyen az ideális nő vagy férfi teste és lelke illetve mik az elvárásaitok?

Figyelt kérdés

Jöhetnek képek is.

Kérlek titeket, hogy írjátok oda a nemeteket és azt is ,hogy hány évesek vagytok.


2010. ápr. 7. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, ha egy kicsit borostás, esetleg körszakálla van, legyen jó megjelenésű, ápolt, jó illatú, ne legyen egy kicsit se nőies, véletlenül se vegyen fel semmiféle rózsaszín ruhát, mert szerintem egy férfin visszataszító, és legalább 10 centivel legyen nálam magasabb. Legyen udvarias, figyelmes, kedves, de határozott, lehessen rá számítani, szorítson magához, ha szomorú vagyok, fontos, hogy nagyon jó humorérzéke legyen, és a legfontosabb, hogy okos legyen. Ne legyen hirtelen haragú, harcias, és durva. A viselkedésében és a mozdulataiban se legyen semmi nőiesség!

30/nő

2010. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak!


rákérdezhetek? Chuck Norris???


XDXDXD

2010. ápr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem rá gondoltam, azt elfelejtettem, hogy jóképű is legyen.
2010. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy milyen elvárásaink vannak.Az alkalmazkodás is szerepel a társkapcsolatban.Senki sem tökéletes.Az alap ,hogy szeretetre méltó legyen.
2010. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam az igazit, az én párom tökéletes, minden téren megfelel az igényeimnek, sőt még felül is múlja.
2010. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagy szerencséd van!! Gratula!!
2010. ápr. 8. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Annak is érzem magam, nem is gondoltam, hogy létezik ilyen férfi, négy éve vagyunk együtt, és még mindig lángol a szerelem. Minden benne van, ami kell, még több is.
2010. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ideális férfi nekem az, aki megért (képes felfogni azt a sok baromságot amit összehordok), ergo okos is :),kedves, őszinte, van humora...nagy az érdeklődési köre. Nem néz hülyén az extrém ötletek hallatán sem, nem akad ki az abszurd dolgoktól, hanem értékeli őket. Általában nyugodt, de lehet vele veszekedni is. Nálam magasabb, lehetőleg ne legyen elhízott, izmos, olyan a megjelenése, ami illik az egyéniségéhez. Kék szem, sötét haj előny :D . És természetesen jó vele a szex. Ja és belém tud szeretni, ami azt hiszem elég nehéz ügy...Éljen a bonyolultság! :D
2010. ápr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!