Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen könyvet ajánlotok egy...

Let the sunshine in kérdése:

Milyen könyvet ajánlotok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Leginkább a fantasy-kat szeretem, nemrégen olvastam ki a Harry Pottert (IMÁDTAM). De az olyan könyvek is tetszenek, amik mesék, de mégis elgondolkodtatóak (pl. Momo), de például az Éhezők viadala is tettszett.

A válaszokat előre is köszi!



2016. júl. 7. 10:38
 1/6 anonim válasza:
36%

Twilight

Vámpírnapló

Trónok harca

2016. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Néhány természettudományos mű sem ártana.
2016. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Beavatott-trilógia

Vaspróba

Útvesztő-trilógia

Gyűrűk ura

2016. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Vándorsólyom kisasszopny különleges gyermekei, Üresek városa, Lelkek könyvtára, Aramant titka trilógia, Gyűrűk ura, Hobbit, Dan Brown könyvek
2016. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Alice Seboldtól a Komfortos mennyország (Lovely Bones). Elgondolkodtató, egy lányról szól akit megöltek. Elég nehéz beszerezni a könyvet. De film is készült róla. :)
2016. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha imádtad a Harry Pottert biztos tetszeni fog J.K.Rowlingtól a legendás állatok és meg figyelésük! :)
2016. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!