Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mennek bele az emberek...

Miért mennek bele az emberek egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Létezik egy cikk "237 ok a szexre: ki, miért csinálja?" címmel.( [link] )


A cikk szexről szóló válaszaihoz hasonlóan szeretném megtudni, milyen okokból mennek bele az emberek egy párkapcsolatba?


2010. ápr. 18. 22:41
 1/4 Plaga ***** válasza:
szex és/vagy nem akarnak egyedül lenni, kis társas dögök xD :)
2010. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha.

Hát párnappal ezelőtt hallottam azt az okot "mert ez az élet rendje"


Szóval nem értem. Olyan sok a kapcsolat ami van de érzelmileg egyik félnek se jelent semmi érdemlegeset.


Beszélgetek az emberekkel és töbszőr hallom, hogy azért van az illető párkapcsolatban mert csak. Igazából, nem szerelmes, sőt érzelem mentes bármelyik nap képes lenne leváltani a partnerét egy másikra. Most huszon évesekre gondolok.

Lehet én vagyok idealista, de számomra csak akkor érthető egy kapcsolat ha az előbb utóbb szerelemről szól.

2010. ápr. 19. 12:00
 3/4 anonim válasza:
Azért, mert így van összeszerelve az ember. Kell neki a tudat, hogy ott van mellette valaki. Menekülünk a magány elől. És főleg azért a húszonéves ismerőseidet jellemzi ez, mert ők már kirepültek a családi fészekből, és egyszerűen szükségük van valami társra. Egyszerűen rettegünk az egyedülléttől, még azzal is megelégszünk, ha egyszerűen csak ott van az illető, attól függetlenül hogy semmilyen szerelem vagy komolyabb érzelem nem köt hozzá.
2010. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát ez így nézve gyávaság.

2010. aug. 25. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!