Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha mindenhez...

Mit tegyek, ha mindenhez értek egy kicsit, de semmihez sem igazán?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik egy dologhoz különösen értenek. Legyen az bármi, pl autószerelés, zeneszerzés, műszaki dolgok, gyerekekkel való foglalkozás, akármi...Nyilván később ennek megfelelően választanak szakmát. Én azonban semmihez sem értek kifejezetten jól, inkább mindenhez egy picit, de azok közül sem hasznosítható igazán semmi, ami a munkahelyeket illeti. Tudok pl zongorázni, de nem olyan jól, hogy zenetanárnak mehettem volna. Imádom az irodalmat, de nem annyira, hogy magyartanár végzettséget szerezzek. Szépen rajzoltam, de nem annyira, hogy grafikus, tervező legyek...stb Mit lehet tenni ebben az esetben? Fogalmam sincs, mihez kezdjek magammal az életben, mert semmihez sem értek igazán. Nyelvérzékem abszolút nincs, amire pedig a legnagyobb szükség lenne (egy normális szakma mellé). Hogy fogok munkát találni így? Vagy egyáltalán merre induljak, milyen irányba? Van még valaki hasonló helyzetben?
2016. okt. 13. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj politikusnak. Azok se értenek hozzá igazán.
2016. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En ugyanebben a cipoben vagyok mint te. En mar dolgoztam kulfoldon 3 evet vendeglatasban . Sokan vannak am igy sot aki kulfoldon dolgozik szerintem a 90%-a vendeglatasban van. Felszolgalo,mosogato,szobalany. Mind betanitott munka.A felszolgalot nyilvan oktatjak de meg lehet tanulni a tanyerokat kivinni egy delelott. Plusz a kajanevek mindehol masak. Szoval nem vagy egyedul. En is azon filozok mi legyek. Van egy vendeglato uzletvezetoim meg erettsegim de a vendeglatasban nincs szabad hetvege.Most azon gondolkozom logisztikusnak megyek . De meg korbejarom ezt az egeszet. Te is abbol szeretnel megelni amit szeretsz is csinalni. En is. Ilyenkor kell tanulni tovabb. Vagy szep lassan felkuzdod magad egy munkahelyen ha latjak ,hogy taplraesett vagy
2016. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el tanárnak, vagy művezetőnek.
2016. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2016. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!