Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodozom ilyenekről? .

Miért álmodozom ilyenekről? .

Figyelt kérdés

... hogy egy 45-50 év körüli pasival járok??:S:S:S

Még nem volt barátom lehet ezért?


2010. ápr. 25. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Több okból is lehet:


1. Egy magabiztos, "felnőtt" férfira vágysz, aki már biztosan tapasztalt az élet minden területén, mert biztonságra, egy biztos, állandó pontra vágysz.


2. Gerontofília, a pedofília ellentéte: Olyan genetikailag meghatározott szexuális preferencia, amikor nálad jóval idősebbekre gerjedsz.

2010. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindig is magabiztosságra vágytam lehet az 1.

A 2. hát az..:S Nem tudom. Valahogy mindig az idősebb pasikat nézem meg az utcán.:/

2010. ápr. 25. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gerontofil vagy.
2010. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok és nekem feltétel egy pasinál, hogy minimum 18 legyen. ezt nem nagyképűségből mondom, csak mert taépasztaltabb és kevésbé lázadó pasira vágyom mint az én korosztályombeliek. mondjuk a 45-50 kicsit sok, bár attól függ hány éves vagy. nem feltétlenül gerontofilia szerintem. egyszerűen csak éretlen vagy még-akárcsak én is és a többi 14-15-16 éves (mert gondolom annyikörül lehetsz)
2010. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

18:56

Mekkora baromság.

Az, hogy valaki elfogadja a sz@rt is még nem tapasztalt és érett, legyen akár 70éves. A lényeg abban van, hogy tudd azt mutatni, hogy érett vagy. Egyébként ez az érettség dolog baromság, mivel minden relatív így semmi olyan dolognak sincs értelme, amit egy "érett" ember követ/elfogad.

2010. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon kicsi vagy te még ahhoz, hogy làtsd milyen az idealis ferfi, azert gondolod azt hogy az ilyen koruak neked idealisak lennenek. Hogy ki illik hozzad, nem kor függö. Nagyon nem az!!! Nem tudom miert erzik a 16 eves lanyok, hogy pasi nelkül nullak. Mi lesz kesöbb??? Miert nem inkabb valami ertelemes elfoglaltsagra vagysz???? Mert az bonyolult lenne?
2010. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én 17 éves vagyok,lassan 18.

Nem nagyképűségből mondom,de mások is mondták,hogy érettebben gondolkodok,mint a korosztályombeliek.De ebbe most nem megyek bele.


"Nem tudom miert erzik a 16 eves lanyok, hogy pasi nelkül nullak. Mi lesz kesöbb??? Miert nem inkabb valami ertelemes elfoglaltsagra vagysz???? Mert az bonyolult lenne?"

Attól ,hogy ez az álmom attól még van értelmes elfoglaltságom :D Csak gondoltam azokat minek írjam ide a kérdésre kell koncentrálni...

2010. ápr. 29. 13:55
 9/9 anonim válasza:
Az érett pasit nem az életkorarol, hanem a felfogasarol, a dolgokhoz valo hozzààllàsàrol ismered meg. Mint ahogy a fiatalok körében is van gyerekes, meg érett, ugy a felnöttek között is van örök gyerek, és érett. Szerintem nem egészséges hozzad egy 40-50es férfi. Teljesen màsképp élik az életüket. Érettek, de a te korosztàlyodhoz képest nyugodtabb életre vàgynak, nem egy fruskàra. Bàr lehet egyik-màsik még kiprobalja ha a hàlojàba akad egy fiatal hogy mit tud még nyujtani, de hogy a kandallo mellett nem 18 evessel akar ücsörögni, az is biztos.
2010. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!