Hogy valtoztassak?

Figyelt kérdés

Szoval lenne par dolog amit megszeretnek magamba valtoztatni.Mostanaban nagyon rossz kedvem van,0 eletkedvem,ugyanigy onbizalommal.A barataim,az a ketto ami volt,csalodok bennuk,sertenek,nem keresnek,nem erdeklem oket.Parkapcsolat az meg rosszabb,mivel senki eszre sem vesz.Nagyon elegem van hogy nem jon ossze semmi,es akarok valtoztatni.Csak nem tudom hogy,segitenetek egy kicsit kerlek,nincs senki akitol kerhetnek segitseget,interneten meg semmi hasznos infot nem talalok.

16/L



2016. nov. 12. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj többet a szabadba. A D vitaminnak a két legjelentősebb forrása a napfény és a mozgás. A D vitamint egyébként "jólérzemmagam" vitaminnak is szokták nevezni. Nem véletlenül. Ettől mindjárt derűsebben látod a világot, és ha derűsebben látod a világot, a barátaid is szívesebben bandáznak veled. Ráadásul a fiúk is a jókedvű csajokhoz vonzódnak.
2016. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első jót írt, de minden fejben dől el, a felfogásodon kell változtatnod! Tudom, mert hasonló cipőben jártam alig egy hónapja. Csak én már 21 vagyok, de ha akarsz beszélgetni írj nyugodtan! :)
2016. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!