Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki megmondaná hogy ha én...

Valaki megmondaná hogy ha én egy udvarias őszinte hölgy vagyok akkor a férfi kollégák miért szórakoznak rajtam és bunkók velem? Van hogy hozzám se szólnak, másrészt van hogy kérdeznek valamit de igazából nem is érdekli őket a válasz.

Figyelt kérdés
Miért kérdeznek bármit is egyáltalán? Egyáltalán nem érzem jól magam ebben a közegben, szinte mindig faggatni akarnak, vagy zavarba hozni( elég udvariatlanok). Mit lehet ez ellen tenni? Véleményem szerint az illetők patkányok, állandóan máson szórakoznak.Mindenki mást is szivatnak. De nem azt kapjuk vissza amit adunk? Én mindig jó vagyok másokhoz.
2016. nov. 15. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fent hordod az orrod, ez átjön az írásodból is
2016. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:

Ez jó, egyrészt tedd fel magadnak a kérdést, hogy van-e értelme felhúzni magad rajtuk?! Ha ezen túl vagy. És a válasz, hogy nincs, akkor pedig az önbizalmadat kéne oda felfejleszteni, hogy könnyűszerrel, okosan lereagáld ezeket a beszólásokat.


A kérdésed, nem azt kapjuk vissza, amit adunk?! - nem, nézz körül az életben, szerinted igen?! Tudod önzetlen és tiszta jóság nem létezik, azért nem, mert aki ezt állítja az hazudik, méghozzá azért, mert feltétel nélküli szeretet sincsen, ha valaki ezt megkapja az megcsömörlik tőle, és nem értékeli igazán, és elzüllik. Vagyis jónak lenni másokkal azért, hogy veled is jók legyenek, igazából elég nagy önzőség. Mint ahogy szeretni sem kell, senkit semmikor! Rendesen viselkedni lehet, de szeretni nem kell. Van kollégám akit kifejezetten utálok, de normális vagyok vele, nem azért, hogy szeressen, egyszerűen a gyűlölet teher, és felemészti az ember életét, másrészt a gyülölet negatív előjellel tudlajdonképpen szeretet, ami energiába kerül, de nekem van számomra nem szimpatikus emberre ennnyi energiám feleslegesen? Persze, hogy nincs.


És tényleg mindig jó vagy másokhoz, vagy csak úgy hiszed?!


Amúgy sok ember azért csinálja ezt másokkal, amit Veled is tettek, mert feszegetik a határokat, hogy meddig mehetnek el nálad, viszont a kréta a Te kezedben van, neked lenne célszerű meghúzni a vonalat, hogy csak eddig, és nem tovább!

2016. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyű célpont vagy. Vagy csak csinos. Vannak akik egy átlagos szép nőt meglátnak és jár egyből a fantáziájuk. Néha olyanok mint egy falka hím farkas😊 Sokszor én is.
2016. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!