Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz e ha egy lány...

Nagyon gáz e ha egy lány korán kezdett őszülni? Nem durva őszülésre kell gondolni, csak 4-5 szálra.

Figyelt kérdés

(elsősorban fiúk véleménye érdekelne, tegyük fel lenne egy barátnőtök akit tényleg nagyon szerettek és egyik nap ezt a kissé kellemetlen helyzetét felvázolná előttetek, akkor nagyon zavarna titeket a dolog?) őszintén...., persze lányok véleménye is érdekel,lényegében csak elsősorban attól félek, hogy ha egyszer megszeretne valaki, akkor ezen kissé kiakadna és már nem úgy nézne rám) mert ugye festésen kívül ezt nem lehet máshogyan orvosolni sajnos... :(

17/l



2016. dec. 27. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gáz, hogy pl. Tuba Mariann tévés műsorvezetőt képernyőre is engedték fiatalon, fehér hajjal.

No nem 17 évesen, de ez mindegy.

Ez egy folyamat, amelyre nem vagy hatással. Festéssel el lehet tüntetni, de minek.

A mai hajfestékekhez, színezőkhöz nem értek. A régiek egyértelműen károsították a hajat.

De tudod mit mondok: akinek gondot okoz a hajad, az nem is érdemes a figyelmedre. Ne foglalkozz vele.

2016. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Miért lenne gáz? Aki ilyen dolog alapján elítél valakit, az egy köpést sem érdemel az arcára. A lába elé sem. A nyálam már csak fontosabb >D


#1 Tuba Mariann említéséért járna legalább két zöld kéz, de sajnos csak egyet tudtam adni.

2016. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen a stresszfaktorod? Depresszióra való hajlamod?
2016. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se stresszes se depressziós hál istennek :), egyszerűen csak ezt örököltem azt hiszem.. mindkét szülőm korán megtalálta az első ősz hajszálakat, tehát a helyzetbe úgymond már kezdek beletörődni, csak mások véleményétől félek...xd
2016. dec. 28. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiúként kérdem, ebben most mi a pláne? Mikor a lányok úgyis össze-vissza festegetik a hajukat, akkor is, ha nem őszül... Én is korán öszülős voltam, már középiskolában elkezdődött, ez nem attól függ fiú vagy-e vagy lány. Dehogy zavarna, hogy őszül a lány. Az talán igen, ha úgyhagyja. De nehogy elkezd festeni amiatt a 4-5 szál miatt! Biztos jól eltúlzod az egészet. Irigylem a problémádat, képzeld, a fiúk még meg is kopaszodnak, és azt tényleg trilliókba és évekbe kerül pótolni.
2016. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!