Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ilyen vagyok, elesek, leverek dolgokat, belelóg a hajam/ruhám ujja a kajába mert nem figyelek, minden ilyesmi dolog mindennapos nálam. Ahh, tiszta világtalan vagyok><

Pedig esküszöm próbálok odafigyelni de hamar elkalandotnak a gondolataim, mindenen képes vagyok akár órákig gondolkodni ha egyszer elkezdem, és ilyenkor nehéz odafigyelnem a környezetemre. Mit tegyek ez ellen?

Ráadásul az emberek se néznek rám jó szemmel emiatt:/ Régen rengeteg barátom volt és sokan mondták hogy aranyos vagyok meg szeretnek, de régen sokkal pozitívabb és nyitottabb voltam, bárkihez odamentem segíteni, bárkit leszólítottam az utcán minden gondolkodás nélkül (pl.jó zenét hallgatott valaki aminek régóta kerestem a címét, egyből odamentem és leszólítottam hogy ez mi amit hallgat.) Nem tudom mennyire ismeritek, de olyan voltam mint a Harry Potter egy szereplője Tonks, kicsit szerencsétlen de folyton vidám, segítőkész és szeretnivaló.

Mostanra meg ebből szinte semmi nem maradt meg. Sokkal introvertáltabb vagyok, idegeneket eszembe se jutna leszólítani de barátokkal se vagyok olyan beszédes, elvagyok magammal meg a könyvekkel, meg azzal a kevés barátommal. Még mindig segítőkész és kedves vagyok, de borzalmasan szerencsétlen és ki akarna egy szerencsétlen és a nap nagy részében életkedv nélküli, szótlan lánnyal ismerkedni?

Sokkal magabiztosabb és beszédesebb lennék ha nem történne folyton ez, de akárhányszor középpontba kerülök mindig elrontok valamit és emiatt próbálom elkerülni az ilyen helyzeteket.

Mit tegyek hogy ez a probléma megoldódjon?

17/l



2017. jan. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Még mindig segítőkész és kedves vagyok, de borzalmasan szerencsétlen és ki akarna egy szerencsétlen és a nap nagy részében életkedv nélküli, szótlan lánnyal ismerkedni?"


Én nagyon szívesen barátkoznék veled.

2017. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg? Ez alapján a mondat alapján? Ehja:D

De írj nyugodtan ha gondolod:)

2017. jan. 23. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A szerencsétlenség nem létezik. Mindenkivel előfordulnak hasonló dolgok, túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ezeknek a dolgoknak: leversz valamit, összetörsz valamit és azt gondolod, hogy ez szerencsétlenség. Pedig nem az, maximum nem figyelsz eléggé, ezt figyelem fejlesztő játékokkal, stb. tudod fejleszteni.

Valószínű azért nem mersz már idegenekkel szóba állni, nem vagy már beszédes, mert bebeszélted magadnak, hogy neked semmi sem megy és mindent elrontasz.

Egyet tanácsolok: figyelj jobban és térj vissza a régi, megszokott dolgaidhoz.

2017. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De hogy figyeljek jobban? Tényleg igyekszem de valahogy nem megy:/

Rákeresek majd ezekre a figyelemfejlesztő játékokra hátha segít.

2017. jan. 24. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!